Netflix DARMOWY dla wybranych osób. Kto będzie mógł oglądac filmy i seriale za darmo?

2021-10-12 16:33 Adrian Rybak
Netflix Party - nowa funkcja umili czas spędzony w domu
Autor: pixabay.com Netflix Party - nowa funkcja umili czas spędzony w domu

Netflix to najpopularniejszy serwis VOD na świecie. Widzowie w różnych zakątkach globu oglądają seriale i filmy, które można tam znaleźć. Niektórzy zrezygnowali już nawet z tradycyjnej telewizji na rzecz VOD. Teraz Netflix wprowadza zmianę. Okazuje się, że niektórzy będą mogli oglądać ich propozycje za darmo!

Netflix DARMOWY dla wybranych osób. Kto będzie mógł oglądac filmy i seriale za darmo? Netflix, który w Stanach Zjednoczonych działa już od wielu lat, w Polsce wystartował dopiero w 2016 roku. Dla polskich widzów była to spora rewolucja i tak naprawdę początek wzrostu popularności platform VOD. Na Netflix można znaleźć przede wszystkim dwa rodzaje produkcji - te, do których platforma uzyskuje uprawnienia od innych dystrybutorów, oraz takie, które produkuje sama, lub takie, do których wykupuje prawa na wyłączną dystrybucje. Te drugie oznaczane są jako Netflix Original, na platformie jest ich bardzo dużo, a należą do nich między innymi House of Cards, Stranger Things, W głębi lasu czy Sexify. Teraz Netflix wprowadza darmową ofertę dla niektórych użytkowników. O co chodzi?

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Netflix za darmo - dla kogo?

Netflix postanowił wystartować z darmową ofertą. Okazuje się, że niektórzy będą mieli dostęp do niektórych z ich propozycji bez konieczności wykupowania kosztownego pakietu. Ten pomysł postanowili znaleźć w jednym z państw. Mowa o Kenii. To właśnie tam testowany będzie Netflix gratis. W tej opcji z serwisu będzie można korzystać tylko przez aplikację w Androidzie. Nie będzie można ściągać ani przesyłać filmów i seriali na telewizor. Warto zaznaczyć, że pomysł ten pojawił się, aby wypromować Netflixa w Kenii i zachęcić większe grono osób do wykupienia pakietu premium.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE