The Midnight Club: zwiastun, fabuła i data premiery serialu Netfliksa

i

Autor: materiały prasowe Netflix The Midnight Club: zwiastun, fabuła i data premiery serialu Netfliksa

Netfliksowy mistrz grozy powraca. Zobaczcie pełny zwiastun "The Midnight Club"

2022-09-21 11:33

Mike Flanagan powraca na łono Netfliksa, by znów zaserwować nam seans rodem z koszmarów. Co tym razem przygotował dla nas twórca "Hill House"? Zobaczcie pełny zwiastun serialu "The Midnight Club", który zadebiutuje idealnie na tegoroczne Halloween.

Twórca wyśmienitego "The Haunting of Hill House" oraz jego godnego następcy "Bly Manor" znów połączył sił z Netfliksem, tym razem jednak zaserwuje nam horror w klimatach bardziej młodzieżowych. Nie zrażajcie się jednak przedwcześnie - "The Midnight Club" zapowiada się naprawdę obiecująco.

"The Midnight Club" - Mike Flanagan powraca z nowym horrorem [ZWIASTUN]

Serial opiera się na powieści Christophera Pike'a i nakreśli nam historię ośmiorga mieszkańców młodzieżowego hospicjum. Członkowie tytułowego The Midnight Club spotykają się każdej nocy o północy, by opowiadać złowrogie historie i szukać znaków nadprzyrodzonych z zaświatów. Zawierają również pakt, że to z nich, które umrze jako pierwsze, da reszcie znak z zaświatów.

Co ciekawe, w obsadzie znalazła się między innymi Heather Langenkamp, czyli gwiazda kultowego horroru "Koszmar z ulicy Wiązów". Premiera "The Midnight Club" odbędzie się 7 października 2022 roku, czyli w sam raz, by wprowadzić nas w halloweenowy klimat. 

Sonda
Lubisz oglądać seriale-horrory?

Jak dobrze znasz kultowe horrory? QUIZ dla prawdziwych miłośników grozy

Pytanie 1 z 8
Którego z tych horrorów nie nakręcił Wes Craven?
Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4