Nawet gwiazda “Madame Web” nie wierzy w sukces filmu? “Nie wiem, czy to w ogóle będzie dobre”

i

Autor: Sony Pictures Entertainment Nawet gwiazda “Madame Web” nie wierzy w sukces filmu? “Nie wiem, czy to w ogóle będzie dobre”

Marvel

Nawet gwiazda “Madame Web” nie wierzy w sukces filmu? “Nie wiem, czy to w ogóle będzie dobre”

2024-01-30 17:26

“Madame Web” to nadchodzący film Sony wchodzący w skład tzw. Spiderverse, czyli filmów koncentrujących się wokół słynnych przeciwników Spider-Mana. Produkcja z Dakotą Johnson w roli głównej jeszcze nie trafiła do kin, a już została okrzyknięta gniotem – i wygląda na to, że (pod pewnymi względami) nawet aktorka ma swoje obawy.

Aktorskie adaptacje komiksów Marvela dowodzą, że Sony nie umie w superhero (przygody Milesa Moralesa traktujemy w oddzielnych kategoriach). Każda kolejna produkcja jest bowiem gorsza od poprzedniej i chwilami chcemy wręcz wierzyć, że oni robią to celowo. Ot taki zamysł twórczy, że będą wypluwać z siebie koszmarki nie nadające się nawet do hate-watchingu. Nic zatem dziwnego, że na “Kravena” i “Madame Web” czekają chyba tylko ludzie zaciekawieni tym, jak nisko można jeszcze upaść.

“Madame Web” – Dakota Johnson o filmie

Po tym krytycznym wstępie przejdźmy jednak do tematu – główna gwiazda filmu, Dakota Johnson, wypowiedziała się ostatnio na temat grania na blue screenie. I krótko mówiąc, nie jest fanką. Nie potrafi bowiem nawet ocenić, czy sceny, które nagrała są w ogóle zdatne do oglądania.

Nigdy wcześniej nie grałam na blue screenie. Musieliśmy udawać, że jest eksplozja, kto krzyczał “wybuch!” i trzeba było się zachowywać tak, jakby naprawdę coś wybuchło. To było absolutnie psychotyczne. Myślałam sobie: “Nie wiem nawet, czy to w ogóle będzie dobre”. Mam nadzieję, że wyszło nieźle, ale zaufałam reżyserce – przyznała aktorka w wywiadzie dla Entertainment Weekly.

To oczywiście nie oznacza, że Dakota Johnson zwiastuje wielką ekranową porażkę, ale takie słowa z ust głównej gwiazdy nie brzmią obiecująco.

SPRAWDŹ TEŻ: Gwiazda “Rodu smoka” została nową Supergirl, a fani już się awanturują. Pasuje do roli?

“Madame Web” wkrótce w kinach. Kiedy premiera i o czym opowie film?

U boku Johnson, którą kojarzycie z pewnością z “Pięćdziesięciu twarzy Greya”, wystąpiły m.in. Sydney Sweeney, Celeste O’Connor, Isabela Merced, Mike Epps oraz Adam Scott i Emma Roberts, którzy wcielą się kolejno w wujka Bena i matkę Petera Parkera.

Za reżyserię odpowiada S.J. Clarkson, która pracowała wcześniej przy “Jessice Jones” i “The Defenders”. Jak poradziła sobie tym razem? Przekonamy się już 14 lutego, kiedy to “Madame Web” zagości na ekranach naszych kin.

Czy zgadniesz, co to za produkcja Marvela? Quiz dla prawdziwych znawców uniwersum

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się adoptowany brat Thora, którego grał brytyjski aktor Tom Hiddleston?

Najgorsze filmy o superbohaterach. TOP 10 tytułów, których lepiej nie oglądać

Staz Nair i Djimon Hounsou: “Rebel Moon”: gwiazdy nowego filmu Netfliksa o współpracy z Zackiem Snyderem i walce ze Strażnikami Galaktyki