Natalia Woś - wiek, wzrost, wymiary, Top Model, kiedyś, metamorfoza, rodzina, Instagram

2022-12-07 16:53 Adrian Rybak
Natalia Woś
Autor: Instagram.com/natalliawos Natalia Woś - finalistka 11. edycji Top Model.

Natalia Woś to jedna z uczestniczek 11. edycji programu Top Model, który można oglądać na antenie TVN. Już 7 grudnia 2022 weźmie udział w wielkim finale, gdzie zawalczy o główną nagrodę. Kim jest kandydatka na nową polską supermodelkę? Sprawdź ciekawostki na temat wschodzącej gwiazdy modelingu.

Natalia Woś - kim jest? Wiek, wzrost, wymiary, Top Model, kiedyś, metamorfoza, rodzina, Instagram to informacje, których internauci najczęściej poszukują na temat uczestniczki programu Top Model 11. To te frazy najczęściej pojawiają się w wyszukiwarce Google, kiedy wpiszemy jej nazwisko. Sprawdź w jednym miejscu najważniejsze informacje na temat początkującej modelki.

Top Model 2022 - finaliści. Kto zawalczy o zwycięstwo 11. edycji programu?

Natalia Woś - wiek

Natalia Woś jest najmłodszą uczestniczką 11. edycji Top Model. Urodziła się 23 września 2004. Ma 18 lat.

Natalia Woś - wzrost

Początkująca modelka ma 177 cm wzrostu.

Natalia Woś - wymiary

Wymiary Natalii Woś to: biust - 82 cm, talia - 59 cm, biodra - 90 cm.

FIT KALENDARZ ADWENTOWY, ŚWIĘTA POLAKÓW, ODJECHANE PREZENTY I PRZEPIS NA RAPOWY HIT | ESKA XD #063

Natalia Woś - Top Model

Natalia Woś pojawiła się w Top Model już wcześniej. W 2021 zgłosiła się do 10. edycji i udało jej się dostać aż do bootcampu. Niestety, zabrakło dla niej miejsca w domu modelek i modeli. Po roku wróciła i dotarła do finału.

Natalia Woś - kiedyś, metamorfoza

Natalia Woś nie zmieniła się wiele w ciągu ostatniego roku. Nie przeszła też dużej metamorfozy wizerunkowej, ponieważ jurorzy i styliści docenili jej naturalne piękno. Wideo i zdjęcie sprzed i po zmianie w Top Model 11 znajdziecie niżej.

Natalia Woś - rodzina

Rodzice Natalii to Agnieszka i Paweł Woś. Mieszkają w Żaganiu - mieście, w którym Natalia się wychowała. Agnieszka i Paweł są przedsiębiorcami i prowadzą sklep przy ul. Keplera.

Natalia Woś - Instagram

Natalię można znaleźć na Instagramie na profilu o nazwie @natalliawos. Obserwuje ją ponad 48 tysięcy użytkowników.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE