Nasz Nowy Dom sezon 14 – kiedy nowe odcinki programu?

2019-12-04 20:01 kw
Nasz Nowy Dom
Autor: Materiały Prasowe

Nasz Nowy Dom to program, który zadebiutował na antenie Polsatu w 2013 roku. Przez te wszystkie lata powstało aż trzynaście edycji show. Podczas każdej z nich, ekipa Katarzyny Dowbor odwiedziła kilkanaście miejscowości i pomogła wielu rodzinom, które żyły w tragicznych warunkach. Wyremontowano domy, które nierzadko zagrażały zdrowiu, a nawet życiu ich mieszkańcom. W środę 4 grudnia wyemitowany został finałowy odcinek 13. sezonu. Kiedy premierę będzie mieć nowa edycja programu?

Nasz Nowy Dom sezon 14 – kiedy nowe odcinki programu? Nasz Nowy Dom to program, który gości na ekranach naszych telewizorów od 2013 roku. Niezmiennie przyciąga ogromną publiczność, która z niecierpliwością czeka na kolejne metamorfozy domów, autorstwa ekipy Katarzyny Dowbor. Za nami trzynasty sezon reality show, podczas którego wyremontowane zostały kolejne domy potrzebujących rodzin. Fani programu zastanawiają się, kiedy na antenie Polsatu zadebiutują nowe odcinki. Odpowiedź znajdziecie w naszym artykule.

Nasz Nowy Dom sezon 14 - kiedy nowe odcinki?

Katarzyna Dowbor od kilku lat pomaga najbardziej potrzebującym rodzinom. Wraz z ekipą programu przeprowadza kompletne metamorfozy ich domów, zapewniając lepsze warunki do życia. Trzynasty sezon dobiegł już końca. Ze względu na dużą popularność programu pewne jest, że powstanie również czternasta edycja. Kolejne odsłony reality show pojawiają się na antenie dwa razy do roku – wiosną i jesienią. Nowe odcinki hitu Polsatu najprawdopodobniej zadebiutują więc wiosną 2020 roku. 

NAJNOWSZE