Nasz Nowy Dom - powtórki. Kiedy i o której oglądać program?

2019-09-11 15:57 aw
Nasz Nowy Dom
Autor: Materiały Prasowe

Nasz Nowy Dom, program, w którym ekipa remontowa z Katarzyną Dowbor na czele, pomagają spełnić marzenia o idealnym lokum osobom dotkniętym trudną sytuacją, cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością. W każdym odcinku możemy poznać inną rodzinę, bardzo często dotkniętą poruszająca tragedią, a ekipa Polsatu dokonała już grubo ponad stu remontów!

Nasz Nowy Dom - powtórki. Kiedy i o której oglądać dodatkowe odcinki? Program, w którym gospodynią jest Katarzyna Dowbor, zadebiutował na antenie Polsatu w 2013 roku i błyskawicznie stał się jednym z największych hitów stacji. Nasz Nowy Dom cieszy się na tyle dużą oglądalnością, że od jesieni 2019 odcinki emitowane są nie raz, ale aż dwa razy w tygodniu.

Nasz Nowy Dom - powtórki. Kiedy i o której oglądać dodatkowe odcinki?

Do tej pory program emitowany był co tydzień w czwartki, jednak od jesiennej ramówki 2019 odcinki można oglądać w środy i w czwartki o godzinie 20:05. Niestety, obecnie Polsat nie emituje bieżących powtórek programu. Sporadycznie na Polsat2 oraz Polsat Cafe można znaleźć powtórki starych odcinków. Jeśli jednak zdarzy się nam ominąć emisję w telewizji, program można oglądać także online za pośrednictwem platformy Ipla.tv.

NAJNOWSZE