Nasz Nowy Dom 6.05.2021 Goszczyn. Metamorfoza domu pana Stanisława

2021-05-05 16:55 AW
Nasz Nowy Dom
Autor: Materiały Prasowe

We czwartek poznamy pana Stanisława i jego dzieci: trzynastoletniego Kamila i jedenastoletnią Wiktorię. Rodzina mieszka w Goszczynie, w połowie niewielkiego budynku. Niedawno żona pana Stanisław zmarła na gruźlicę. Tata i rodzeństwo nie są w stanie podnieść się po tej tragedii, wciąż tęsknią za żoną i mamą. Z domem wiążą się jeszcze inne traumatyczne wspomnienia – w jednym z zajmowanych przez rodzinę pomieszczeń ojciec pana Stanisława odebrał sobie życie.

Nasz Nowy Dom 6.05.2021 Goszczyn. Metamorfoza domu pana Stanisława. Mimo bardzo trudnej sytuacji pan Stanisław, jak każdy kochający tata, stara się zapewnić swoim dzieciom wszystko, co najlepsze. Niestety warunki, w jakich teraz przebywa rodzina, są bardzo ciężkie. Cała trójka śpi w jednym pokoju. Rodzeństwo na łóżku piętrowym, a tata na rozkładanym fotelu. W drugim pomieszczeniu jest kuchnia z oddzieloną jedynie zasłonką prowizoryczną łazienką. Do tego obydwa pokoje dzieli korytarz, który prowadzi również do mieszkania sąsiadów.

Nasz Nowy Dom 6.05.2021 Goszczyn. Metamorfoza domu pana Stanisława

Układ budynku jest ogromnym wzywaniem dla architekta Maćka Pertkiewicza, a z wyjątkowo trudnym remontem zmierzy się nasz nowy kierownik budowy Przemek Oślak. Czy na tak małej powierzchni uda się zaprojektować oddzielne pokoje dla Kamila i Wiktorii i czy znajdzie się miejsce na upragnioną łazienkę?

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE