Nasz Nowy Dom 12.05.2021 Zagorzyce Górne. Metamorfoza domu pani Dominiki i pana Mariusza

2021-05-12 15:27 AW
Nasz Nowy Dom
Autor: Materiały Prasowe

Już dziś wybierzemy się na Podkarpacie. W malowniczo położonej wsi Zagorzyce Górne mieszka pan Mariusz z żoną Dominiką i czwórką dzieci: synami – Sewerynem, Dominikiem i Stasiem oraz córką Amelką. Sześć lat temu pan Mariusz uległ poważnemu wypadkowi, miał złamany kręgosłup w dwóch miejscach, przeszedł już operację, ale czeka go kolejna. Wcześniej był stolarzem, teraz ze względu na stan zdrowia nie może podjąć stałej pracy. Stara się dorabiać, ale głównie rodzina utrzymuje się z zasiłków i świadczeń na dzieci.

Nasz Nowy Dom 12.05.2021 Zagorzyce Górne. Metamorfoza domu pani Dominiki i pana Mariusza. Marzeniem pana Mariusza jest powrót do pracy i gruntowny remont domu. Chociaż budynek z zewnątrz jest zadbany to warunki, w jakich żyje rodzina, są naprawdę bardzo trudne. Tak trudne, że opieka społeczna rozważała czasowe odebranie dzieci rodzicom. Sześcioosobowa rodzina mieszka w dwóch pomieszczeniach, bez kanalizacji, bieżącej wody i łazienki.

Nasz Nowy Dom 12.05.2021 Zagorzyce Górne. Metamorfoza domu pani Dominiki i pana Mariusza

Z pomocą zdalną przybędą Martyna Kupczyk i Maciek Pertkiewicz. Cała ekipa połączy siły, aby w pięć dni wyremontować dom pana Mariusza i pani Dominiki. Szczególnie trudne zadanie czeka naszego szefa prac budowlanych Artura Witkowskiego.

Źródło: mat. prasowe Nasz Nowy Dom

Nasz Nowy Dom 12-13 maja. Ekipa programu napotka spore problemy!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE