Najstraszniejszy horror 2018 wybrany przez naukowców! Który film zyskał ten tytuł?

2018-08-22 15:03
Najstraszniejszy horror
Autor: freeimages.com freeimages.com

Najstraszniejszy horror 2018 - zostało naukowo udowodnione, który film w tym roku był najbardziej przerażający! Który horror zyskał ten zaszczytny tytuł?

Najstraszniejszy horror 2018 - wiadomo już, komu udało się stworzyć najbardziej przeraźającą produkcję tego roku. Co więcej, zostało to potwierdzone przez naukowców! Jeśli naprawdę lubicie się bać, koniecznie sprawdźcie tę produkcję. Który film jest najstraszniejszym horrorem 2018 i w jaki spośób zostało to udowodnione?

Horrory, których nikt nie jest w stanie obejrzeć do końca. Przejdziesz przez tę listę? [18+]

Najstraszniejszy horror 2018 wybrany

Ludzie, którzy lubią się bać, zawsze mają nadzieję, że film, który wybierają, porządnie ich wystarszy. Obecnie jest to coraz trudniejsze, bo niektóre zabiegi w filmach stają się coraz bardziej oklepane. Jak podaje The Telegraph, naukowcy udowodnili, że najstarszniejszym filmem 2018 roku jest Dziedzictwo. Hereditary, w którym główną rolę zagrała Toni Colette. Jak udało się tego dowieść? Podczas pierwszego pokazu filmu zmierzono tętno 20 przypadkowych widzów. Poniższy wykres pokazuje, ile wynosiło ono u 5 z nich - normą jest tętno w przedziale 60-80 uderzeń na minutę, więc 164 uderzenia, które widać na wykresie, jest dość mocno niepokojące. 

Dziedzictwo. Hereditary - o czym jest film?

Po śmierci seniorki rodu jej córka zaczyna zauważać, że jej rodzina jest nękana przez przerażające zjawiska. Wkrótce okazuje się, że są one bezpośrednio związane ze śmiercią staruszki. Film miał swoją premierę 22 czerwca. Zagrali w nim m.in. Toni Collette, Alex Wolff, Milly Shapiro.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE