Najseksowniejsi aktorzy młodego pokolenia. Znacie ich z telewizji

2020-08-03 15:04 Ewelina Kulasza
Michał Malinowski, Patryk Pniewski, Michał Mikołajczak
Autor: WBF, VIPHOTO/East News, WBF Michał Malinowski, Patryk Pniewski, Michał Mikołajczak

Poczucie humoru, błysk w oku, nieziemski uśmiech, a do tego fenomenalna uroda. Mowa o najseksowniejszych aktorach młodego pokolenia, którzy w szybkim tempie zdobyli uznanie niejednej fanki. Kim są mężczyźni, którzy znaleźli się w tym gronie? Z pewnością znacie ich z telewizji. Sprawdźcie wszystkich przystojniaków na EskaCINEMA.pl.

Seksowni, a w dodatku mocno utalentowani! Mowa o najgorętszych i najprzystojniejszych aktorach młodego pokolenia. Zachwycają nie tylko na ekranach telewizorów, ale również w kinach czy social mediach. Ich urok osobisty, błysk w oku, zniewalający uśmiech oraz męski wdzięk, mogą sprawić, że niejednej kobiecie mocniej zabije serce, a nogi zrobią się jak z waty. Widzowie uwielbiają produkcje z ich udziałem. Składa się na to nie tylko uroda, którą posiadają ale również talent i gra aktorska, która nadaje całości sporo barw. Kto znajduje się w gronie najseksowniejszych aktorów młodego pokolenia? Sprawdźcie poniżej, jest na co popatrzeć! 

Najseksowniejsi polscy aktorzy młodego pokolenia 

  • Michał Mikołajczak - polski aktor telewizyjny, filmowy i teatralny.  Jego pasjami, oprócz aktorstwa jest piłka nożna i podróże dookoła świata. Widzowie mogli podziwiać go w produkcjach takich jak: Miasto 44, Mamuśki, Usta Usta, Komisarz Alex, Pierwsza miłość, Na wspólnej, W rytmie serca, 365 dni. W 2019 roku dubbingowa serial Wiedźmin, jako Istredd.
  • Michał Malinowski - to polski aktor telewizyjny, filmowy, głosowy i teatralny. Widzowie mogą kojarzyć go z serialu Na wspólnej, Pierwsza miłość, Ojciec Mateusz, Wszystko przez nami, Hotel 52. Dodatkowo jako nastolatek trenował jazdę konną w stylu western i ma tytuł wielokrotnego Mistrza Polski w tej dziedzinie.
  • Patryk Pniewski - polski aktor telewizyjny i filmowy. Widzowie mogli podziwiać jego grę aktorską między innymi w serialu Pierwsza miłość, Barwy szczęścia, Przyjaciółki, Zakochani po uszy, Belfer oraz w filmie Patryka Vegi - Kobiety mafii 2.
  • Maciej Musiał - 25-letni polski aktor, producent filmowy, a także prezenter telewizyjny. Widzowie z pewnością kojarzą go z serialu Rodzinka.pl oraz Ojciec Mateusz.
  • Adam Zdrójkowski - polski aktor (serial Rodzinka.pl) i prezenter telewizyjny. Prywatnie chłopak aktorki Wiktorii Gąsiewskiej.
  • Dominik Mirecki - młody aktor, którego widzowie mogli oglądać między innymi w serialu Pierwsza Miłość. Dominik gra tam pracownika redakcji YOLO.
  • Filip Gurłacz - aktor, którego widzowie mogą kojarzyć z takich produkcji serialowych jak Zakochani po uszy, M jak miłość czy też Wataha. Gwiazdor ma również na koncie udział w filmach Miasto 44, Spowiedź oraz Powidoki.
  • Artur Bednarz - młody aktor, który wciela się w rolę Kubackiego w serialu TVN 19 +. Dodatkowo jest studentem lotnictwa i kosmonautyki.
Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE