Najlepiej zarabiający aktor na świecie to... Tego się nie spodziewaliście!

2019-08-23 19:18 k.w.
Najlepiej zarabiający aktor na świecie
Autor: Robert Downey Jr. - VALERIE MACON/AFP/East News, Will Smith - VALERIE MACON/AFP/East News, Chris Hemsworth - ANGELA WEISS/AFP/East News, Jackie Chan - AP/Associated Press/East News

Jak co roku, magazyn Forbes opublikował listę najlepiej zarabiających aktorów. Zestawienie dotyczy okresu od 1 czerwca 2018 roku do 1 czerwca 2019 roku. W ubiegłym roku liderem zestawienia był Robert Downey Jr., drugie miejsce zajmował Dwayne Johnson, z kolei podium zamykał Chris Hemsworth. Kto w tym roku zarobił największą sumkę? Tego dowiecie się już teraz na EskaCINEMA.pl

Najlepiej zarabiający aktor na świecie to informacja, która zainteresuje wszystkich fanów kina! Aktorzy zdecydowanie nie mogą narzekać na zarobki. Tegoroczny lider przez ostatnich 12 miesięcy wzbogacił się o prawie 90 milionów dolarów! W pierwszej dziesiątce zestawienia znalazły się takie gwiazdy jak Bradley Cooper czy też Will Smith. Czy to oni zarobili w tym roku najwięcej?

Najlepiej zarabiający aktor na świecie

Tegoroczną pierwszą dziesiątkę zestawienia zamyka Will Smith z zarobkami wynoszącymi 35 milionów dolarów. Ciut więcej zarobił Paul Rudd, który wzbogacił się o 41 milionów dolarów. Na zarobki nie powinien narzekać również Chris Evans - według Forbesa zarobił aż 43,5 mln dolarów i zajął ósme miejsce. Bradley Cooper oraz Adam Sandler przez rok zgarnęli po 57 mln dolarów, zajmującym tym samym szóste miejsce na liście. Na piątym miejscu znalazł się Jackie Chan. Zarobki uwielbianego hongkońskiego aktora wyniosły 58 mln dolarów. Tuż przed podium jest Akshay Kumar, który może się pochwalić rocznymi zarobkami wynoszącymi 65 milionów dolarów.

Trzecie miejsce zestawienia to ubiegłoroczny lider - Robert Downey Jr. 12 miesięcy jego pracy to aż 66 mln dolarów. Miejsce wyżej zajął Chris Hemsworth oraz jego 76,4 mln dolarów. W tym roku, najlepiej zarabiającym aktorem na świecie został Dwayne Johnson! Według Forbesa, zarobił on aż 89,4 mln dolarów!

NAJNOWSZE