Nagość na ekranie. Ci aktorzy najczęściej grają w rozbieranych scenach

2020-10-27 16:49 AW
Angelina Jolie i Antonio Banderas
Autor: EAST NEWS

Granie rozbieranych scen to nieodłączna część pracy każdego aktora, a historia nagości w filmach jest tak stara, jak historia samego kina. Niewątpliwie jednak niektórzy aktorzy są bardziej skorzy do pokazania się w negliżu niż inni. Grupa ludzi postanowiła dokładnie sprawdzić, które z topowych gwiazd kina mają na koncie najwięcej rozbieranych scen, a także w jakim procencie ze swoich filmów w nich występują.

Aktorzy, którzy w rozbieranych scenach występują najczęściej. Kto znalazł się na liście? Takie statystyki pojawiły się na stronie Bingo Sites. Jak czytamy w opisie, twórcy tego raportu wzięli pod uwagę filmografie 134 najpopularniejszych aktorów w roku 2020 i przeanalizowali ponad 27 godzin rozbieranych scen, w jakich wzięli oni udział. W badaniu rozważani byli wyłącznie aktorzy z przynajmniej trzema rozbieranymi scenami od 2000 roku.

Aktorzy, którzy w rozbieranych scenach występują najczęściej

Wyniki okazały się dość zaskakujące, zwłaszcza jeśli chodzi o dysproporcję kobiet i mężczyzn w rozbieranych scenach. Okazuje się bowiem, że aktorki łącznie pokazały się na ekranie nago przez średnio 10 sekund na godzinę filmu, a u mężczyzn średnia ta to zaledwie 5,9 sekundy na godzinę. W jakim jednak odsetku swoich filmu poszczególni aktorzy zagrali rozbierane sceny? Sprawdźcie w poniższej galerii! 

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce
NAJNOWSZE