Nadia American Pie

i

Autor: screen z YouTube/Erline Max

Nadia z American Pie - po 23 latach to nadal gorąca laska! [ZDJĘCIA]

2022-04-12 11:24

Pamiętacie Nadię, przez którą Jim narobił sobie kilka razy niezłej siary? Od premiery American Pie minęły prawie 23 lata, ale Shannon Elizabeth, to wciąż seksowna kobieta.

American Pie to kultowa komedia dla młodzieży z 1999 roku, do której każdy z nas chętnie wraca przy nadarzającej się okazji. Które postacie z tego filmu zapamiętaliście szczególnie? Męskiej części publiczności z pewnością ciężko jest zapomnieć o seksownej Nadii, przez którą Jima dosięgnęła seria upokorzeń. Trudno w to uwierzyć, ale Shannon Elizabeth ma już 48 lat... i nadal wygląda obłędnie!

ZOBACZ TAKŻE: Filmy, w których aktorzy uprawiali seks naprawdę

W 2000 roku Shannon Elizabeth za rolę Nadii została nominowana do nagrody MTV Movie Awards w kategorii „Najlepsza przełomowa rola kobieca”. Filmografia aktorki składa się z kilkudziesięciu ról - głównie komedie. Obecnie Shannon Elizabeth mieszka w RPA, gdzie prowadzi swoją fundację non-profit na rzecz ratowania zwierząt. Jak wam się podoba filmowa Nadia ponad dwie dekady później?

Sonda
Filmowa Nadia z American Pie...

W ciekawe role wciela się też każdego dnia Albert z ESKI.

Posłuchajcie najnowszych odcinków jego kultowej WKRĘTARKI!

Listen to "Kolizja" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE