Filmy, w których aktorzy uprawiali seks naprawdę [materiał 18+]

2021-06-02 12:01 PK
Erotyka w filmach
Autor: M.G.M / GROBET, LOURDES / AlbumEAST NEWS Filmy, w których aktorzy uprawiali seks naprawdę

Myślicie, że wszystkie sceny erotyczne, które widzieliście w filmach były udawane? Otóż możecie się mocno zdziwić, bowiem są produkcje, w których aktorzy uprawiali prawdziwy seks. 

Erotyka na ekranie już dawno przestała być tematem tabu. Widz oglądając nagich aktorów uprawiających miłość nie jest już zszokowany, zniesmaczony, podniecony, a raczej znudzony. Jednak sceny seksu w niektórych filmach mogą nabrać nowego znaczenia, kiedy dowiemy się, że nie były udawane. Prawdziwy seks przed kamerą, to nie lada wyzwanie dla aktorów, bowiem sceny kręcone są w obecności nawet kilkunastu osób!

zobacz też: Filmy erotyczne - absolutny TOP 10

Prawdziwy seks w filmach

Sceny erotyczne, które oglądamy w większości filmów (nie mówimy tutaj o porno) są po prostu udawane, a ich realizm wynika z dobrego operowania kamerą i gry aktorskiej. W historii kina zdarzały się natomiast wyjątki, kiedy to reżyser nie wyobrażał sobie swojego dzieła bez prawdziwej erotyki. Postanowiliśmy przybliżyć wam kilka produkcji, w których bohaterowie zdaniem ich twórców uprawiali prawdziwy seks. 

9 Songs (2004)

9 songs to film Michaela Winterbottoma z 2004 roku, w którym Lisa nawiązuje romans z Mattem, przystojnym chłopakiem poznanym na koncercie. Niesymulowane sceny łóżkowe głównych bohaterów były kręcone w obecności trzech osób: reżysera, kamerzysty i dźwiękowca.

Kaligula (1979)

Po pierwsze już obsada tego kontrowersyjnego filmu szokuje - Helen Miren (zdobywczyni Oscara) i Malcolm McDowell w rolach głównych! W filmie nie brakuje także orgii. Wszystko ponoć zagrane bez udawania!

Dzika orchidea (1990)

Młoda prawniczka podczas pobytu w Brazylii poznaje przystojnego milionera i nawiązuje z nim romans. Mickey Rourke i Carré Otis w tym filmie zagrali mnóstwo scen erotycznych.

Grzeszna miłość

Angelina Jolie i Antonio Banderas w scenach łóżkowych? Tak! I to ponoć prawdziwych! Cenzor wyciął aż 10 minut z całego filmu. Były to pikantne sceny erotyczne z udziałem tych aktorów.

Nimfomanka (2013)

Nimfomanka to film kontrowersyjnego reżysera Larsa von Triera. W tym filmie nie ma żadnych hamulców - orgia, podwójna penetracja, sadomasochizm. Sceny seksu były prawdziwe, ale... odegrali je dublerzy.

Seks to nie wszystko (2005)

Uzależniona od seksu Leila szuka nowych doznań z przypadkowymi mężczyznami. Gdy pewnego razu poznaje Davida, jej świat wywraca się do góry nogami. Główni aktorzy sami przyznali, że doszło miedzy nimi do prawdziwego stosunku przed kamerą.

Shortbus (2006)

Historia kilku mieszkańcach Nowego Jorku, których tragiczne i komiczne losy łączą się w tytułowym klubie poligamicznej seksualności. Ten film obfituje w mnóstwo scen seksu, które odegrano bez ściemy!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE