Wieczór kawalerski, czyli polska komedia w stylu Kac Vegas i Pulp Fiction. O czym opowie?

i

Autor: Monolith Films "Wieczór kawalerski", czyli polska komedia w stylu "Kac Vegas" i "Pulp Fiction". O czym opowie?

Nadchodzi polskie "Pulp Fiction"? "Wieczór kawalerski" to komedia, na jaką nie jesteśmy gotowi

2022-11-18 14:30

Twórcy "Wieczoru kawalerskiego", nowej polskiej komedii z gwiazdorską obsadą, obiecują, że czeka nas połącznie "Pulp Fiction" i "Kac Vegas" z rodzimego podwórka. Czy polska kinematografia jest na to gotowa?

"Wieczór kawalerski" ma być opowieścią o beztroskiej zabawie, która zmienia się w prawdziwe piekło, a wszystko za sprawą lokalnych i iście bezwzględnych mafiozów. Ponadto, jak obiecuje reżyser, będzie to polska odpowiedź na "Pulp Fiction" i "Kac Vegas". Cóż, brzmi to... ciekawie. 

"Wieczór kawalerski", czyli polska komedia w stylu "Kac Vegas" i "Pulp Fiction". O czym opowie?

Jak potwierdził dystrybutor filmu, Monolith Films, zdjęcia do "Wieczoru kawalerskiego" właśnie ruszyły. Głównymi bohaterami filmu są tutaj Maks, Świadek i Pan Młody. Mężczyźni postanawiają zorganizować epicką imprezę na pożegnanie "wolności" jednego z nich. Towarzyszą im trzy atrakcyjne kobiety, które za swój udział w realizacji pomysłu inkasują pokaźną sumkę. Wydaje się, że wszystkie szczegóły dopięte są na ostatni guzik. Nic bardziej mylnego. Zupełnie nieoczekiwanie perfekcyjny plan w "Wieczorze kawalerskim" bierze w łeb, a pieczę nad rozwojem wypadków przejmuje nieproszony gość. To uruchamia lawinę komiczno-krwawych wypadków i zwrotów akcji.

W rolach głównych występują kolejno Mateusz Banasiuk, Rafał Zawierucha i Patryk Szwichtenberg, a na ekranie towarzyszyć im będą między innymi Joanna Opozda, Jan Wieczorkowski, Kinga Jasik, Sylwia Gliwa, Magda Popławska, Marcel Sabat, Magda Perlińska i Arek Smoleński. Za scenariusz i reżyserię odpowiada zaś Szymon Gonera. Dokładna data premiery "Wieczoru kawalerskiego" nie jest obecnie znana. Wiemy jedynie, że produkcja trafi na ekrany w 2023 roku. 

Kultowe polskie komedie: jak dobrze jest znasz? QUIZ, który rozwiążą tylko prawdziwi znawcy

Pytanie 1 z 10
Uzupełnij cytat: "Dawno temu ja też zaufałem pewnej kobiecie i wtedy dałbym sobie za nią ... uciąć"
Polskie komedie: quiz
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3