Na Wspólnej znika z anteny! Fani serialu zaskoczeni. Kiedy nowe odcinki?

Na Wspólnej
Autor: AKPA

Na Wspólnej to jeden z niewielu seriali, które emitowane są także w trakcie wakacji. Ku zaskoczeniu wiernych widzów produkcja zniknie z anteny jeszcze w sierpniu. Fani będą musieli zaczekać na nowe odcinki. Od kiedy do kiedy przerwa w emisji Na Wspólnej? Sprawdźcie szczegóły.

Na Wspólnej znika z anteny. W przeciwieństwie do Barw szczęścia czy M jak miłość produkowany przez stację TVN serial emitowany jest również w wakacje. W związku z tym fani mogą stale obserwować losy swoich ulubionych bohaterów, co niewątpliwie mocno ich cieszy. W związku ze zbliżającym się świętem 15 sierpnia i startem Top Of The Top Sopot Festival emisja serialu Na Wspólnej zostanie zawieszona. Widzowie będą musieli trochę poczekać, by dowiedzieć się, co słychać u mieszkańców ulicy Wspólnej. To zdecydowanie najdłuższa przerwa w emisji kultowego już tytułu. Sprawdźcie, kiedy i na jak długo Na Wspólnej znika z anteny. Dobra wiadomość dla wszystkich niepocieszonych jest taka, że wznowienie transmisji produkcji jest zaplanowane jeszcze na sierpień. Znamy dokładną datę!

Serialowy Franek z Na Wspólnej pozuje nago. Fanki: „Chcę taką d*pę”

Doda oszukana przez ekipę i fanów. Mocno ją zawiedli!

Przerwa w Na Wspólnej - kiedy nowe odcinki?

Stacja TVN przygotowała dla widzów wyjątkowe emocje muzyczne. W związku ze startem Top Of The Top Sopot Festival emisja serialu Na Wspólnej musiała zostać wstrzymana. Fani produkcji muszą uzbroić się w cierpliwość, bowiem odcinków od 3475 do 3478 nie będzie można zobaczyć również przedpremierowo na player.pl. Ostatni odcinek Na Wspólnej przed przerwą zostanie wyemitowany 11 sierpnia. Serial powróci na antenę TVN dopiero w poniedziałek, 22 sierpnia.

Sonda
Oglądasz "Na Wspólnej"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE