Na Wspólnej: to już koniec małżeństwa Gosi i Błażeja? Wydarzenia z nadchodzących odcinków nie wróżą najlepiej

2022-12-01 0:25 NN
Na Wspólnej: to już koniec małżeństwa Gosi i Błażeja?
Autor: TVN/MATEUSZ GROCHOCKI EAST NEWS Na Wspólnej: to już koniec małżeństwa Gosi i Błażeja?

Kolejne małżeństwo w Na Wspólnej się rozpadnie? Gosia nie będzie potrafiła poradzić sobie z przeszłością Błażeja. Sprawdźcie, co wydarzy się w kolejnych odcinkach.

Gosia z Na Wspólnej nie miała ostatnio lekko. Po zdradzie Błażeja córka Zimińskich wpadła w sidła alkoholu, przez co omal nie sięgnęła dna. Przyłapana na okradaniu uczniów kobieta zaczęła przerażać nawet własnego syna i zrozumiała, że musi szukać pomocy. Czy będzie jednak gotowa walczyć o swoje małżeństwo?

Na Wspólnej: to już koniec małżeństwa Gosi i Błażeja?

W 3536. odcinku Na Wspólnej Gosia opuści ośrodek odwykowy. Nie ucieszy się jednak na widok męża i mimo jego największych starań, zacznie go coraz bardziej od siebie odtrącać. Przeniesie się nawet do rodziców i zapłakana wyzna matce, że nie wyobraża sobie dalszego życia z Błażejem, bo ilekroć na niego patrzy, przypomina sobie krzywdę, jaką jej wyrządził i ma ochotę sięgnąć po kieliszek. Czy to definitywny koniec ich wspólnego życia? Przekonamy się wkrótce. Przypominamy też, że jeszcze jedno małżeństwo w Na Wspólnej wisi obecnie na włosku - Kamil zdradził Zuzę z Kolendą i będzie kontynuował swój romans, na którym nakryje ich... matka Kolendy.

Sonda
Oglądasz "Na Wspólnej"?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE