“Na Wspólnej”: Darka czeka prawdziwy koszmar. I nie, nie chodzi o Anetę

i

Autor: TVN/TOMASZ URBANEK “Na Wspólnej”: Darka czeka prawdziwy koszmar. I nie, nie chodzi o Anetę

Polskie seriale

“Na Wspólnej”: Darka czeka prawdziwy koszmar. I nie, nie chodzi o Anetę

2024-02-24 0:12

Darek Żbik z “Na Wspólnej” nie ma ostatnio najłatwiej. Choć niedawno odbył się jego wymarzony i bajkowy ślub z ukochaną Kasią, wciąż wisi nad nim widmo żądnej zemsty Anety, która w każdej chwili może wyjawić jego żonie prawdę. Prawdę o zdradzie, której dopuścił się tuż przed zaręczynami. W nowych odcinkach ulubieniec widzów natknie się jednak na jeszcze inny problem…

Na Wspólnej, odcinek 3779 – Kasia i Darek i… miesiąc miodowy z piekła rodem

Wszystko zacznie się już na początku miesiąca miodowego, który właściwie z miejsca będzie pechowy. Darek i Kasia udadzą się do małego hotelu w górach, by rozpocząć małżeńskie pożycie w romantycznej, intymnej aurze. Ta jednak zostanie szybko przerwana, gdy ktoś… podmieni im walizki. Później będzie już tylko gorzej, gdy Żbik dostrzeże, że jakiś mężczyzna wykłóca się z obsługą hotelową. Na jego widok poblednie i… zacznie unikać awanturnika.

SPRAWDŹ TEŻ: Najgłupsze wątki w polskich serialach. Fani nie wytrzymali poziomu absurdu

Na Wspólnej, odcinek 3780 – Darek i prześladowca sprzed lat

Unikanie intruza na niewiele się zda, gdyż wkrótce Żbikowie wpadną na niego w hotelowej restauracji. Mężczyzna rozpozna Darka i nazwie go… “Kicią”. Okaże się, że obaj panowie chodzili razem do podstawówki, a ten nieprzyjemny typ gnębił Darka!

Na domiar złego, Darek i Kasia zatrzasną się w windzie… z dawnym prześladowcą Żbika i jego partnerką. W pewnej chwili emocje sięgną zenitu i dojdzie nawet do rękoczynów. Co z tego wyniknie? Jak nieprzyjemne spotkanie po latach zniesie Darek? I czy poznamy kolejne tajemnice z jego ewidentnie burzliwej i ciekawej przeszłości? Czas pokaże.

Na Wspólnej – o której nowe odcinki debiutują w TVN?

Nowe odcinki “Na Wspólnej” emitowane są od poniedziałku do czwartku, o godz. 20:15, na antenie TVN. Dostępne są też w Playerze, wraz z prapremierami.

Na Wspólnej – pamiętasz te postacie?

Pytanie 1 z 6
Czyim mężem był Adam?
Adam Roztocki
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6