"Na Wspólnej" - Darek zdradzi Kasię? Nowa pracownica rozwścieczy fanów

2025-07-24 11:28

"Na Wspólnej" - w 4061. odcinku poznamy nową bohaterkę, Kalinę (w tej roli Katarzyna Gałązka). Dziewczyna będzie szukać zatrudnienia w kancelarii Darka (Michał Mikołajczak) i ani trochę nie będzie ukrywać swej fascynacji Żbikiem. Ujawniamy szczegóły nadchodzących odcinków.

Spis treści

  1. "Na Wspólnej" - Kalina zawróci w głowie Darkowi?
  2. "Na Wspólnej", odcinek 4061 - streszczenie (emisja 4.08.2025)

"Na Wspólnej" - w 4061. odcinek oznacza początek problemów Darka (Michał Mikołajczak) i Kasi (Julia Chatys). Kalina, nowa współpracownica Żbika (w tej roli Katarzyna Gałązka) zacznie kręcić się obok prawnika, a jej charakter szybko zwróci jego uwagę.

"Na Wspólnej" - Kalina zawróci w głowie Darkowi?

W 4061. odcinku "Na Wspólnej" pojawi się Kalina, młoda i charakterna prawniczka, która zatrudni się w kancelarii Darka. Żbik wpadnie jej w oko i już na starcie dziewczyna zacznie mocno mu schlebiać. Później, w 4062. odcinku, oboje podejmą się sprawy "bananowego" i aroganckiego bogacza, którego również Kalina weźmie w obroty. TVN zapowiada, że nowa bohaterka grana przez Katarzynę Gałązkę to osobowość, obok której nie sposób przejść obojętnie. Czy Darek wpadnie w jej sidła?

Kalina to kobieta, która nie bierze jeńców: błyskotliwa, przebojowa, z mocnym charakterem i ambicją większą niż gabinet partnera. Gdy tylko poznaje Darka, między nimi iskrzy – a iskra ta może zapalić ogień większy niż niejeden pożar - czytamy w zapowiedzi.

Czy to oznacza, że w "Na Wspólnej" czeka nas kolejny skandaliczny romans i Darek zdradzi Kasię z Kaliną? Nie jest to nic pewnego, ale małżonka Żbika z pewnością powinna mieć się na baczności.

"Na Wspólnej", odcinek 4061 - streszczenie (emisja 4.08.2025)

Streszczenie 4061. odcinka "Na Wspólnej" prezentuje się następująco: Anka w panice – zdrowie jej synka zagrożone?! Igor poważnie rozmawia z Anką - kobieta wyśmiewa sugestię, że może mieć depresję poporodową! Gdy Nowak jest w pracy, Ania wzywa do domu lekarza - Jaś ma wysypkę. Okazuje się, że to... potówki! Spanikowana matka nie wierzy lekarce - żąda skierowania na badania. Anka wita Igora i Julkę testami na choroby wirusowe – twierdzi, że muszą je zrobić, bo Jaś ma bardzo obniżoną odporność… Marek już wie, że jego syn potrzebuje pomocy! Zimińscy z Szymkiem przyjeżdżają do wiejskiej oazy Hofferów. Danka obserwuje zabawy chłopca i coraz bardziej upewnia się, że syn Marka wymaga pomocy specjalisty. Jednak Zimiński wciąż nie może się z tym pogodzić. Zabiera syna na spacer z psem sąsiadki Romana – to co wydarza się w lesie sprawia, że do Marka z wielką siłą dociera prawda o szczególnej wrażliwości psychicznej jego synka... Daria nie daje Tadkowi żadnej nadziei… Zakościelny ratuje Tadeusza z opresji – płaci za zniszczenia w lokalu, w którym chłopak upił się i narozrabiał po rozstaniu z Darią. Tymczasem Daria wyznaje Kasi, że nie widzi możliwości powrotu do Tadka, który jest kompletnie niedojrzały... Darek spotyka się w kancelarii z koleżanką brata, Kaliną. Dziewczyna jest świeżo po studiach i szuka pracy. Pewna siebie prawniczka bardzo schlebia Żbikowi!

"Na Wspólnej" - jak dobrze pamiętasz stare odcinki?
Pytanie 1 z 10
Jak zginął Wiktor, brat Michała i Andrzeja?
"Na Wspólnej". Kasia i Darek namieszają w nowych odcinkach? Julia Chatys zdradza szczegóły!