Na Wspólnej: córka Bergów będzie sparaliżowana? Bogdan rzuci się na Miłosza!

i

Autor: TVN/TOMASZ URBANEK Na Wspólnej: córka Bergów będzie sparaliżowana? Bogdan rzuci się na Miłosza!

Na Wspólnej: córka Bergów będzie sparaliżowana? Bogdan rzuci się na Miłosza!

2022-11-23 17:22

Nowe odcinki Na Wspólnej przyniosą tragedię? Misia wyląduje w szpitalu i sytuacja nie będzie wyglądać najlepiej. Co właściwie się wydarzy i jak zniosą to Bergowie?

Nadchodzi kolejny dramat w Na Wspólnej. Córka Bergów wyląduje w szpitalu, a jej stan będzie naprawdę ciężki. Co dokładnie się stanie i jaka będzie diagnoza lekarzy? Sprawdziliśmy, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach Na Wspólnej.

Na Wspólnej: córka Bergów będzie sparaliżowana?

W nadchodzących odcinkach Na Wspólnej Misia będzie miała wypadek - spadnie z konia. Wyląduje w szpitalu nieprzytomna, a Bergowie będą obawiali się najgorszego. Gdy w szpitalu zjawi się Miłosz, Bogdan rzuci się na niego z wściekłością twierdząc, że to wszystko jego wina. Gdy rodzice będą mogli już zobaczyć Misię dziewczynka... zacznie się dusić! Później Bergowie usłyszą druzgocącą wiadomość - ich córka ma uszkodzony rdzeń kręgowy i nie ma czucia w rękach i nogach. Szanse na to, że dziewczynka wyjdzie z tego są nikłe i raczej będzie sparaliżowana już do końca życia. Joanna nie wytrzyma i wyżyje się na Miłoszu. Czy los Misi jest już zupełnie przesądzony? Zobaczymy.

Na Wspólnej: gdzie i kiedy oglądać?

Serial Na Wspólnej emitowany jest od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:15 na antenie TVN. Nowe odcinki znajdziecie też w bibliotece Playera.

Sonda
Oglądasz "Na Wspólnej"?
Jak powstał Top Gun Maverick? Gdzie i czym nakręcono sceny lotnicze? | To Się Kręci #8