Polskie seriale

Na Wspólnej 3840, 3841, 3842, 3843: streszczenie. Grzesiek staje się Sarą, a Sławek... impotentem?

2024-06-24 9:52

“Na Wspólnej” – to się wydarzy w nadchodzącym tygodniu. Co tym razem czeka naszych ukochanych bohaterów? Prezentujemy streszczenia odcinków 3840, 3841, 3842 i 3843, a także szczegóły ich emisji.

Na Wspólnej 3840 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3840. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Grzesiek się miota we własnym ciele! Grzesiek już wie - chce być trans kobietą! Złości się na ojca, który od wczoraj go pilnuje. Młody Smolny idzie do poradni psychologicznej i w poczekalni, przed gabinetem seksuologa spotyka Elen - taką samą osobę jak on, tylko już po tranzycji. Grzesiek dostaje ataku paniki i ucieka!!! Łucja nigdy nie zbliży się do Kamila?! Łucja pojawia się na Wspólnej – szuka mieszkania do wynajęcia. Spotyka Kamila wracającego ze spaceru z Anią. Młoda Agier wpada do Hoffera na kawę i jest bardzo miło… Nagle czar pryska – Kamil dostaje telefon z informacją że prelekcja - którą przygotowywał od tygodni - została odwołana. Łucja blednie - wie, że to sprawka jej matki! Na Wspólnej zapanuje wreszcie spokój?! Włodek składa zeznania w sprawie bandyckiego ataku na Wspólnej. Dowiaduje się, że napastnicy mogą wyjść bo inni… boją się zeznawać! Maria przekonuje właścicieli kebabu, że powinni przestać się bać – z bandytyzmem i rasizmem trzeba walczyć! Sinan i jego żona są wdzięczni za wsparcie – zaczynają się w końcu dobrze czuć na Wspólnej.

Na Wspólnej 3840 - premiera i godzina emisji

3840. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w poniedziałek 24 czerwca 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3841 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3841. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Grzesiek staje się Sarą, a Smolny ponownie… pisarzem?! Grzesiek przełamuje się i jednak idzie do seksuologa - przedstawia się lekarce jako Sara! Terapeutka się cieszy - przy niej musi być sobą. To pierwszy krok… Tymczasem do wydawnictwa Basi zgłasza się znana kobieta, która właśnie wyszła z więzienia - chce sprzedać swoją historię. Smolna proponuje napisanie książki o niej… Krzysztofowi! Igor coraz bliżej Anki?! Igor orientuje się, że Anka nocowała w biurze – dziewczyna tłumaczy, że ma problemy z mieszkaniem. Przy okazji przeprasza Nowaka, że ostatnio wyżyła się na nim – bardzo boi się poznać prawdę o sobie. Igor zapewnia Anię, że zawsze może na niego liczyć. Szybko ma szansę się wykazać - dziewczyna przychodzi do niego wieczorem… Poważny sprawdzian rodzicielski dla Czerskiego! Czerski jest w dobrych relacjach ze swoją córką – Amelia z radością wspomina koncert, na którym byli razem. Wychodząc do pracy Mariusz przepytuje córkę przed sprawdzianem z historii. Jakiś czas później dowiaduje się, że… Amelia nie pojawiła się w szkole! Dziewczyna wagaruje z nowymi kolegami, z których jeden bardzo jej się podoba.

Na Wspólnej 3841 - premiera i godzina emisji

3841. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany we wtorek 25 czerwca 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3842 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3842. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Sławek impotentem?! Sławek ma problem – środki przeciwlękowe powodują u niego kłopoty z seksem! Jednak terapeutka odradza mu przerwanie leczenia - jeśli to zrobi, zawali testy psychologiczne. Wkurzony Dziedzic wyżywa się na aresztancie, który próbuje uciec policjantowi! Iga odciąga Sławka - ostrzega kolegę, że będzie miał kłopoty… Anka poznaje swoją siostrę – Igorowi coś nie gra… Julka oznajmia Igorowi i Ance, że dziś nocuje u Eli, swojej "prawie mamy". Nowak wyznaje zaciekawionej Ani bolesne fakty ze swojego życia… Tego dnia w redakcji pojawia się kobieta, która twierdzi, że jest… siostrą Ani! Amanda jest do niej podobna i prosi o wspólne zdjęcie. Jednak pytana o życie siostry nie mówi zbyt wiele. Dlaczego?! Daria i Kasia będą pracowały razem! Zimińska szuka szkolnego psychologa – zgłasza się Daria. Danka sprawdza jej doświadczenie i zaangażowanie… Tymczasem na zajęciach z plastyki u Kasi pojawia się nowy uczeń – Leon sam przedstawia się jako trudny przypadek. Za to okazuje się, że ma duży talent! Wieczorem Daria wpada do Kasi z winem – będą pracowały w jednej szkole!

Na Wspólnej 3842 - premiera i godzina emisji

3842. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w środę 26 czerwca 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3843 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3843. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Anka oszukana – Igor ją pociesza… Igor odkrył, że Amanda – rzekoma siostra Anki - chwali się w internecie zdjęciem z nią. Nowak podejrzewa, że to może być oszustka, która liczy na popularność! Na kolejnym spotkaniu z Amandą staje się to oczywiste. Ania jest załamana – przez chwilę miała siostrę! Igor przytula kobietę i pociesza… Brygida wyleczy Sławka z impotencji?! Iga i Sławek są ostro rugani przez szefową. Kaja chce wiedzieć, kto pobił aresztowanego! Przyznają się oboje, ale Iga jest bardziej przekonująca. Nie chce, by Sławek stracił pracę… Dziedzic, Robert i Michał pomagają Idze w przeprowadzce – Brzozowski z Tadeusiakiem ostro rywalizują, a Sławek dostaje od Brygidy dobrą radę w sprawie… swojej impotencji! Kasia obrażana, a siostra Darka… wieje z domu! Kasia oprowadza Darię po liceum – spotykają Teresę, której bardzo się nie podobają tatuaże nowej psycholożki! Na plastyce Kasia ma problem – uczennica bezczelnie ją obraża i wychodzi z klasy. Nowy uczeń Leon stara się wytłumaczyć koleżankę. Żbikowa widzi jego szkicownik – prace ucznia są naprawdę świetne! Wieczorem do Kasi i Darka przychodzi Marysia. Przyrodnia siostra Żbika… uciekła z domu!

Na Wspólnej 3843 - premiera i godzina emisji

3843. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w czwartek 27 czerwca 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

SPRAWDŹ TEŻ: “Zakazany owoc”: Yildiz zabójczynią! Ocali życie Ender

Quiz. Dzieci w "Na Wspólnej". Jak ma na imię syn Wiktora Brzozowskiego?

Pytanie 1 z 23
Jak ma na imię syn Basi Smolnej i Wiktora Brzozowskiego?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Listen on Spreaker.