Polskie seriale

Na Wspólnej 3825, 3826, 3827: streszczenie. Ilona straci dziecko?!

2024-05-27 12:50

“Na Wspólnej” – to się wydarzy w nadchodzącym tygodniu. Co tym razem czeka naszych ukochanych bohaterów? Prezentujemy streszczenia odcinków 3825, 3826 i 3827, a także szczegóły ich emisji.

Na Wspólnej 3825 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3825. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Nowo otwarty kebab cieszy się dużą popularnością. Tymczasem Ziębowie muszą zapłacić grzywnę. Okazuje się, że nie przedłużyli koncesji na sprzedaż alkoholu. Muszko przekonuje, że to właściciele konkurencji nasłali na nich kontrolę. Proponuje zemstę, a po wyjściu z baru dzwoni do sanepidu z donosem na Ziębów. Bogdan ostrzega Antka przed córką nowego szefa. Wszyscy pracownicy również są oburzeni, że Alina ich oszukała. Młoda Urbańska przeprasza jednak i obiecuje, że jako nowa dyrektorka wprowadzi dobre zmiany. Wieczorem rozmawia z ojcem. Planuje zwolnić Berga. Natan przeprasza Ulę i tłumaczy jej, że już dawno zerwał z Karoliną. Całuje dziewczynę, ale nagle pojawia się jego żona, która domaga się pieniędzy za rozwód. W tym samym czasie Kamil zaprasza matkę Natana do siebie. Chciałby, żeby nadal opiekowała się Anią.

Na Wspólnej 3825 - premiera i godzina emisji

3825. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w poniedziałek 27 maja 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3826 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3826. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Ilona spotyka się w barze z koleżankami. Nagle jakiś mężczyzna obraża kelnerkę, więc Zdybicka zwraca mu uwagę. Nieoczekiwanie opiekunka Wiktorka przywozi jej synka. Kobieta chce wrócić z chłopcem do domu, ale mężczyzna, którego obraziła, wzywa policję. Mówi im, że nietrzeźwa matka opiekuje się dzieckiem. Tymczasem nowa dyrektorka szpitala wciąż udaje, że nie zna Nalepy, który nie rozumie jej zachowania. Tym bardziej dziwi go, że podczas powitania zespołu Hoffera Patrycja nie przyznaje się, że studiowała medycynę. Lew pyta wprost, jaką tajemnicę ukrywa. W barze Ziębów pojawia się kontrola z sanepidu. Urzędniczka mówi, że jest tam z powodu donosu. Obecny przy tym Muszko przekonuje wszystkich, że to sprawka właścicieli kebabu. Włodek idzie więc na rozmowę z Turkami. Wywiązuje się ostra wymiana zdań, której świadkami są Mania i Adam, syn właścicieli kebabu.

Na Wspólnej 3826 - premiera i godzina emisji

3826. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany we wtorek 28 maja 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3827 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3827. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Zatrzymana w barze z synkiem Ilona zostaje poddana badaniu alkomatem. Wynik wskazuje, że według prawa, nie może mieć pod opieką dziecka. Wiktorek zostaje zabrany siłą do pogotowia opiekuńczego. Rano do aresztu przyjeżdżają Iza z Weroniką. Zdybicka jest załamana. Okazuje się, że nie może na razie zabrać syna. Tymczasem Igor próbuje umówić się z barmanką Anką. Gdy przychodzi po nią na koniec zmiany, widzi ją wychodzącą bocznymi drzwiami. Udaje mu się dogonić dziewczynę. Chce wiedzieć, czemu ucieka. Ta wyznaje mu, że nie wie kim jest. Pół roku temu ocknęła się w parku z całkowitą amnezją i nie chce wciągać Igora w swoje kłopoty. Damian spędza z Martyną namiętną noc, a Monika rozpacza po tym, jak zobaczyła tę informację na serwisie plotkarskim. Rano Żaneta pokazuje artykuł Cieślikowi, który udaje się do żony, gdyż martwi się, że syn usłyszy plotki. Jednocześnie mówi Monice, że Martyna nie jest jego kochanką, ale partnerką.

Na Wspólnej 3827 - premiera i godzina emisji

3827. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w środę 29 maja 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

SPRAWDŹ TEŻ: Kiedy wróci “M jak miłość”? Na 1809. odcinek trochę sobie poczekamy

Na Wspólnej czy M jak miłość? Rozpoznaj serial po postaci!

Pytanie 1 z 10
“Na Wspólnej” czy “M jak miłość”?
“Na Wspólnej” czy “M jak miłość”?
PROSTA SPRAWA: Piotr Adamczyk o swej metamorfozie do roli Kazika i nadchodzących projektach (WYWIAD)