Polskie seriale

“Na Wspólnej”: Aneta i Darek rozpoczynają wojnę (streszczenia odc. 3728, 3729, 3730 i 3731)

2023-11-20 16:07

“Na Wspólnej” – to się wydarzy w nadchodzącym tygodniu. Co tym razem czeka naszych ukochanych bohaterów? Prezentujemy streszczenia odcinków 3728, 3729, 3730 i 3731, a także szczegóły ich emisji.

Na Wspólnej 3728 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3728. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Darek kontra Aneta – czy ta para jest na siebie skazana?! Czerski ma pretensje do Anety, że wzięła sprawę Boreckiej i chce walczyć z Darkiem - a tym samym z ich kancelarią. Siwek przyznaje się - chce zemsty na Żbiku! Tymczasem Kasia wybucha, kiedy Darek mówi jej, że zmierzy się z Anetą. Bergówna ma jej już dość… Żbik i Siwek stają przeciwko sobie podczas negocjacji z Boreckimi – wywiązuje się miedzy nimi ostra walka! Czy również o… ich przeszłość?! Koszmarny wypadek Szarka – Bogdan znowu nie zobaczy swojej rodziny?! Bogdan mówi żonie, że dziś po pracy leci do niej i Misi. Jest mile zaskoczony, kiedy Joanna wydaje się cieszyć z niespodzianki… Niestety, w firmie Berga dochodzi do strasznego wypadku – Szark spada z dachu naczepy! Tymczasem Antek próbuje wyznać Kasi swoje uczucia. W kulminacyjnym momencie dostaje jednak telefon z informacją, że jego ojciec jest nieprzytomny w szpitalu… Michał zyskuje a Robert traci nadzieję?! Michał przychodzi do swojej córeczki. Na widok Brygidy nie ukrywa niezadowolenia. Jednak, obserwując ją, Brzozowski zaczyna zmieniać zdanie na temat młodej matki... Tymczasem na komendzie Iga przeprasza Roberta za to, że przytuliła się do niego w chwili załamania – to nie powinno się zdarzyć. Robert jest bardzo rozczarowany!

Na Wspólnej 3728 - gdzie i kiedy oglądać?

3728. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w poniedziałek 27 listopada 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3729 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3729. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Ola walczy o dziecko przed sądem! Ola w sądzie - obawia się tego, co zezna Alan. Czerski wspiera Zimińską - daje jej siłę, by znieść wywleczone z jej przeszłości niechlubne fakty. Potem Ola mówi przed sądem, jakie życie zgotował jej Novak! Chce jednego – uratować przed nim synka! Czy Szark przeżyje?! Zrozpaczeni Jagoda i Antek słyszą od lekarza, że Szark miał wylew wewnętrzny i jest nieprzytomny – najbliższa doba będzie decydująca. Do szpitala przyjeżdża Bogdan. Widząc załamanego i bezsilnego Antka podpowiada mu, że mogą oddać krew dla jego ojca… Bruno odrzucony i… przygarnięty?! Bruno jest przybity - Natalia odeszła. Krawczyk mówi Jarkowi o swojej tragedii – razem idą na piwo. Przyłącza się do nich Damian… Wieczorem Monika otwiera drzwi Bunowi, który holuje do domu jej męża. O dziwo, Cieślikowa nie robi afery - zaprasza Bruna, gdyby chciał pogadać…

Na Wspólnej 3729 - gdzie i kiedy oglądać?

3729. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany we wtorek 28 listopada 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3730 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3730. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Kamil wraca do pracy – a tam… obyczajowy kocioł! Kamil wybiera się do pracy – oddaje córeczkę pod opiekę pani Alicji, która stara się uspokoić przejętego Hoffera… Tymczasem Łucja jest wkurzona – ma tylko asystować w operacji, do której tak się przygotowywała! Po dyżurze Ostrowski mówi Nalepie o wizycie Weroniki parę dni temu, gdy woził się na motorze z Łucją. Lew już rozumie, dlaczego Roztocka nie chce go więcej widzieć… Bogdan ma poważne problemy a Antkowi wali się świat! Bogdana dopadają kolejne kłopoty – ma kontrolę z inspekcji pracy, a z powodu braku kierowców zawodzi kontrahentów. Na dodatek Wolak jest w rozsypce, bo nie może sobie darować, że przyczynił się do wypadku Szarka, który miał się żenić i właśnie odnalazł syna… Tymczasem Antek zakrada się do sali, gdzie leży nieprzytomny Szark i błaga ojca, żeby go nie zostawiał! Nowi lokatorzy na Wspólnej! Na Wspólną wprowadzają się nowi lokatorzy - Piotr jest reżyserem, a jego żona… wygląda na przemęczoną! Kiedy Monika idzie do baru, zostaje staranowana przez chłopca jadącego na hulajnodze. Okazuje się, że to synek nowych lokatorów – Krakowska usiłuje namówić Adasia do przeprosin, lecz ten jest jakby nieobecny…

Na Wspólnej 3730 - gdzie i kiedy oglądać?

3730. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w środę 29 listopada 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3731 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3731. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Antek nie jest synem Szarka?! Antek opowiada nieprzytomnemu ojcu o projekcie domu, jaki narysowała mu Kasia. Chłopak obiecuje Szarkowi, że zbudują go razem… Jakiś czas później razem z Jagodą otrzymują z punktu krwiodawstwa oznaczenia grupy krwi. Okazuje się, że Antek ma… inną grupę niż ojciec! Czyli nie jest synem Szarka?! Darek gra ostro – czy to wystarczy na Anetę?! Darek dowiaduje się od Boreckiego, że wydało się to, co ukrywał przed żoną - znajomy lekarz przepisywał mu narkotyki… Żbik się nie poddaje - podczas kolejnego spotkania mediacyjnego wykorzystuje to na korzyść swojego klienta! Aneta jest wściekła – zarzuca Żbikowi kłamstwo! Daria wkracza w nowe życie i… życie nowych lokatorów Wspólnej! Daria wyrusza dziś do Niemiec - przyjeżdża na Wspólną pożegnać się z dziadkami. Widzi, jak Krakowska szarpie się z synem! Daria upomina ją ostro… Kiedy Tadeusz odwozi ukochaną na dworzec okazuje się, że ma dla niej niespodziankę – jedzie z nią na cały tydzień. Co na to Daria?

Na Wspólnej 3731 - gdzie i kiedy oglądać?

3731. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w czwartek 30 listopada 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Sonda
"Barwy szczęścia", "Na Wspólnej", a może "M jak miłość"? Który serial lubisz najbardziej?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6