Na Wspólnej 3565, 3566, 3567, 3568 STRESZCZENIE. Pijany Kamil doprowadzi do śmierci pacjentki!

2023-01-30 13:34 NN
Na Wspólnej 3565, 3566, 3567, 3568 STRESZCZENIE. Pijany Kamil doprowadzi do śmierci pacjentki!
Autor: TVN/MATEUSZ GROCHOCKI EAST NEWS Na Wspólnej 3565, 3566, 3567, 3568 STRESZCZENIE. Pijany Kamil doprowadzi do śmierci pacjentki!

„Na Wspólnej” wraca z kolejnymi zwrotami akcji. Co czeka nas tym razem? Prezentujemy streszczenia odcinków 3565, 3566, 3567 i 3568 oraz szczegóły ich emisji.

Na Wspólnej to kultowy polski serial, którego scenarzyści już nie raz pokazali, że mają fantazję. Co tym razem dla nas przygotowali? Sprawdźcie, co wydarzy się w 3565, 3566, 3567 i 3568 odcinku Na Wspólnej. Streszczenia i szczegóły emisji prezentujemy poniżej.

Na Wspólnej 3565 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3565. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Ula skoczy z dachu wieżowca?! Ula nie może wybaczyć ojcu rozbicia rodziny – jest wobec Kamila bezczelna i arogancka. A po południu Hoffer odkrywa, że córka… jest pijana! Przerażony, wzywa na pomoc Zuzę. Podczas poważnej rozmowy do Uli dociera, że nie ma szans na odbudowanie jej rodziny – wybiega z płaczem z domu! Kiedy zrozpaczeni rodzice próbują ją znaleźć, dziewczyna… stoi na dachu wieżowca! Powoli zbliża się do jego krawędzi! Włodek złodziejem?! Do baru Ziębów wpada Muszko i oskarża Włodka, że lunatykując… ukradł mu wiertarkę! Zięba sprawdza monitoring – widzi, jak wczoraj Zdzisiek sam popsuł sprzęt i dociera do niego, że sąsiad chce go oszukać. Dopada Muszkę – w czasie szarpaniny obaj widzą podejrzanego mężczyznę. Rzucają się za nim w pogoń! Michał kontra Zdybicka – konflikt się zaostrza! W firmie Ilony pojawia się Starski – dziś mają podpisać umowę. Podczas spotkania, na oczach biznesmena, Zdybicka upokarza Michała! Jednak to Brzozowskiego – w tajemnicy przed Iloną - Starski prosi o rozmowę. Oświadcza Michałowi, że chce pracować z nim, a nie ze Zdybicką – grozi zerwaniem kontraktu! Brzozowski w kleszczach – wygra lojalność, czy pycha?!

Na Wspólnej 3565 - gdzie i kiedy oglądać?

3565. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w poniedziałek 30 stycznia 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3566 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3566. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Matka Ewy porywa niemowlę! Podczas służbowego wyjazdu Ewy, jej matka znika z domu. Felicja razem z Ostrowskim rozpoczynają poszukiwania… Tymczasem Irena odwiedza bar na Wspólnej - zabiera z dziedzińca wózek z niemowlęciem, przekonana że to jej maleńka Ewunia! Matka dziecka jest w rozpaczy a Arek przerażony, że może dojść do tragedii! Ula w złym stanie - Zuza potrzebuje pomocy kochanki Kamila! Hao ściąga Ulę z dachu wieżowca! Zabiera roztrzęsioną dziewczynę i stara się ją uspokoić… Następnego dnia, po tych strasznych przejściach, Ula z przerażeniem stwierdza, że straciła czucie w jednej ręce! Wzywa Zuzę - ta zabiera ją do szpitala. Tam pomaga im… Kolenda! Michał chce przechytrzyć Ilonę! Brzozowski udaje przed Iloną, że pogodził się z jej rządami - jednak potajemnie wynosi z biura dokumenty firmy. Przychodzi do Darka Żbika – chce znaleźć sposób na przejęcie udziałów Maksa. Bo musi przejąć kontrolę! Wieczorem Michał spotyka się z Izą - przekonuje ją, że firma jest na skraju upadłości.

Na Wspólnej 3566 - gdzie i kiedy oglądać?

3566. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany we wtorek 31 stycznia 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3567 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3567. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Koniec kariery lekarskiej Hoffera?! Kamil jest kompletnie przybity odejściem Zuzy i Uli - rozpoczyna dzień w pracy od wódki. Nietrzeźwy, przeprowadza operację, która kończy się śmiercią pacjentki! Gdy Hoffer informuje o tym jej syna, mężczyzna wyczuwa od niego alkohol! Czy to koniec ordynatora Hoffera?! Brzozowski perfidnie wrabia Ilonę! Michał włamuje się do komputera Ilony. Następnego dnia Zdybicka ma poważny problem – poprzez nieterminowe zamówienia musi wstrzymać prace budowlane! Zdenerwowana podejrzewa Michała, że to jego sprawka! Brzozowski oburza się nieszczerze... Na ich scysję trafia Iza. Widząc nerwowe zachowanie Ilony, Brzozowska stwierdza, że obawy Michała co do upadku firmy jej syna są słuszne! Kim jest tajemniczy wielbiciel córki Hebla?! W domu Hebla pojawia się znajomy jego córki. Malwiny wyraźnie nie cieszy jego widok, ale kryje się z tym przed ojcem. Na osobności ma pretensje do Aleksa - miał zniknąć z jej życia! Hebel bezskutecznie próbuje się dowiedzieć od córki, co łączy ją z mężczyzną. Tymczasem Aleks zachowuje się bardzo czule wobec Malwiny, czym… doprowadza ją do szału!

Na Wspólnej 3567 - gdzie i kiedy oglądać?

3567. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w środę 1 lutego 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3568 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3568. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Luśka zawiedzie ojca? Cielecki wyjeżdża z żoną nad morze. Prosi córkę, żeby dopilnowała spraw kancelarii – jutro rano ma dostarczyć kontrahentowi ważne dokumenty. Luśka obiecuje wszystko, jednak kiedy u Jarka i Elizy spotyka Bruna, idzie z nim w ostre, alkoholowe tango… Hebel ostrzega Aleksa – ale ten chce walczyć o Malwinę! Malwina kategorycznie żąda od Aleksa, żeby wyjechał i zostawił jej podpisane dokumenty! On jednak ma inny plan – prosi o szansę dla ich związku… Hebel widząc napięte relacje między córką a Aleksem, próbuje wybadać młodzieńca. Ostrzega go, że marnie skończy, jeśli skrzywdzi Malwinę! Rehabilitant zaspokaja całą rodzinę Wójcików! Beata jest przemęczona i obolała - prosi Gabriela o relaksujący masaż. W jego trakcie wraca Paweł - szaleje z zazdrości! Ale i na niego rehabilitant znajduje sposób… Zajmująca się dzieckiem Beata słyszy jęki rozkoszy swojego męża! A na koniec Gabriel zajmuje się Guciem dając Wójcikom wieczór tylko dla nich.

Na Wspólnej 3568 - gdzie i kiedy oglądać?

3568. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w czwartek 2 stycznia 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Rozpoznasz polskie filmy i seriale po kultowych cytatach? QUIZ dla prawdziwych znawców!

Pytanie 1 z 8
Zacznijmy od czegoś prostego. Z jakiego filmu pochodzi ten cytat: "A historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał"?
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE