Na Wspólnej 3561, 3562, 3563, 3564 STRESZCZENIE. Pan Włodek złodziejem?!

2023-01-16 12:32 NN
Na Wspólnej 3561, 3562, 3563, 3564 STRESZCZENIE. Pan Włodek złodziejem?!
Autor: TVN/MATEUSZ GROCHOCKI EAST NEWS Na Wspólnej 3561, 3562, 3563, 3564 STRESZCZENIE. Pan Włodek złodziejem?!

„Na Wspólnej” wraca z kolejnymi dramami. Co czeka nas tym razem? Prezentujemy streszczenia odcinków 3561, 3562, 3563 i 3564 oraz szczegóły ich emisji.

Na Wspólnej to kultowy polski serial, którego scenarzyści już nie raz pokazali, że mają fantazję. Co tym razem dla nas przygotowali? Sprawdźcie, co wydarzy się w 3561, 3562, 3563 i 3564 odcinku Na Wspólnej. Streszczenia i szczegóły emisji prezentujemy poniżej.

Na Wspólnej 3561 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3561. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Ostrowski z Lwem ryzykują swoje kariery dla… psa! Arek z doktorem Nalepą przeprowadzają nielegalną operację na sercu psa – Daria stoi na czatach. W pewnym momencie dochodzi do krwotoku – ale lekarzom udaje się opanować sytuację. Operacja kończy się sukcesem! Lew cały czas nie wierzy, że wziął udział w tak absurdalnym przedsięwzięciu! Do momentu, kiedy zobaczy łzy szczęścia w oczach niepełnosprawnej Lilki… Zimińscy świadkami, jak Alan wyżywa się na ich córce! Marek zaprasza przyszłego zięcia do swojej restauracji – Alan stwierdza, że Zimiński nie potrafi dobrze zarządzać personelem. Tymczasem Ola otrzymuje informację z Londynu, że dokumenty, które wysłała nie dotarły na czas do sądu. Alana trafia szlag! Po chwili zapłakana Ola oświadcza rodzicom, że muszą natychmiast wracać do Anglii… Michał pogrywa z potentatem, a Iga z nim?! Michał, bez konsultacji z Iloną, wysyła do Starskiego nową, bardzo zaniżoną ofertę. Zdybicka jest wściekła, ale okazuje się, że potentat budowlany połknął haczyk i dzwoni do Brzozowskiego. A ten… nie odbiera! Wieczorem do Michała przychodzi przypomnienie o badaniu USG. Dzwoni do Igi, ale bezskutecznie.

Na Wspólnej 3561 - gdzie i kiedy oglądać?

3561. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w poniedziałek 23 stycznia 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3562 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3562. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Ula martwi się o Zuzę a Kamil… kompletnie pijany! Ula zamartwia się – Zuza nie daje znaku życia. Gdy w końcu mama dzwoni, do telefonu dopada Kamil - wtedy Zuza rozłącza się. Ula jest wściekła na ojca… W pracy Hoffer spotyka Kolendę - słyszy od kochanki, że ta znalazła sobie kogoś bez zobowiązań i jest z nim szczęśliwa. Rozgoryczony Kamil upija się do nieprzytomności! Paweł zdradza Beatę z nianią?! Paweł jest zachwycony piękną Sarą - nianią Gucia. Beata jest zazdrosna i zaniepokojona. Kiedy Wójcikowa dzwoni do Sary, żeby sprawdzić, czy wszystko w porządku z Guciem, wydaje jej się, że słyszy… rozbawiony głos męża! Rozjuszona, wpada do domu i widzi Sarę w miłosnym uniesieniu! Iga oczekuje córeczki, ale… nie chce przy sobie Michała! Michał przychodzi na badanie USG Igi. Przybysz bardzo niezadowolona - daje do zrozumienia, że nie chce tu Brzozowskiego! Oznajmia mu, że powiadomi go, co z dzieckiem. Jakiś czas później Michał dostaje od niej suchą informację, że będą mieli córkę. Brzozowski jest szczęśliwy, ale… strasznie wkurzony na Igę!

Na Wspólnej 3562 - gdzie i kiedy oglądać?

3562. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany we wtorek 24 stycznia 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3563 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3563. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Irena mówi córce o swoim związku z Felą – jak przyjmie to Ewa?! Ostrowski słyszy przypadkiem rozmowę Ireny i Feli – kobiety wyznają sobie miłość! W życzliwej rozmowie z teściową, Arek radzi jej by powiedziała o swoim związku Ewie. Pełna obaw Irena decyduje się wyznać córce prawdę… Ewa jest w szoku – myśli, że matka ma atak demencji! Zuza jest załamana – wie, że Kamil kocha Kolendę! Zuza pilnuje skacowanego Kamila. Chce wiedzieć jedno - czy Kamil zakochał się w Kolendzie?! Kiedy Hoffer nie odpowiada, żona już wszystko wie… Załamana, każe mu się wynosić! Zuza postanawia się wyprowadzić - Ula jest w rozpaczy! W pracy Kamil zalicza potężną wpadkę – wypisuje pacjentowi olbrzymią dawkę leku, zagrażającą życiu. Na szczęście ten błąd zauważa Adamski. Ostrzega ordynatora, żeby się pilnował… Beata okradziona w barze Ziębów! Beata zostaje okradziona w barze Ziębów! Ale łapie jednego ze rzezimieszków. Po przyjeździe policji okazuje się, że… mężczyzna jest niewinny! Wójcikowa przeprasza Gabriela - przez jej oskarżenia nie dotarł na rozmowę o pracę. Mężczyzna okazuje się fizjoterapeutą - zwraca jej uwagę na niepokojącą przypadłość małego Gucia!

Na Wspólnej 3563 - gdzie i kiedy oglądać?

3563. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w środę 25 stycznia 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3564 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3564. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Włodek przerażony – sam nie wie, co wyprawia nocami! Ziębów zaskakuje seria dziwnych zdarzeń – ginie część sernika z ich lodówki a w barze znajdują potłuczone nocą szkło… Jakiś czas później dowiadują się, że na Wspólnej prawdopodobnie grasuje złodziej! Włodek zaczyna sprawdzać nagrania z monitoringu – to, co widzi… przeraża go! Ewa akceptuje lesbijską miłość mamy - dzięki… Julce! Ewa nie może zrozumieć uczuć swojej matki – przecież Irena i Felicja miały mężów! Arek tłumaczy żonie, że najważniejsze jest przecież szczęście jej mamy. Ostrowska nie może się jednak przełamać. Aż do momentu, kiedy odwiedza ją… wnuczka! Paweł zazdrosny o Beatkę! Gabriel rehabilituje synka Wójcików. Beata jest wdzięczna mężczyźnie - chce mu pomóc zdobyć pracę, o której marzył. Sprytnym zagraniem Wójcikowa doprowadza do tego, że student rehabilitacji zostaje zatrudniony w fitness klubie! Beata jest z siebie dumna a Paweł… poważnie zazdrosny!

Na Wspólnej 3564 - gdzie i kiedy oglądać?

3564. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w czwartek 26 stycznia 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Rozpoznasz polskie filmy i seriale po kultowych cytatach? QUIZ dla prawdziwych znawców!

Pytanie 1 z 8
Zacznijmy od czegoś prostego. Z jakiego filmu pochodzi ten cytat: "A historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał"?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE