Na Wspólnej 3515, 3516, 3517, 3518 STRESZCZENIE. To się wydarzy w nowych odcinkach

i

Autor: TVN/MATEUSZ GROCHOCKI EAST NEW Na Wspólnej 3515, 3516, 3517, 3518 STRESZCZENIE. To się wydarzy w nowych odcinkach

Na Wspólnej 3515, 3516, 3517, 3518 STRESZCZENIE. To się wydarzy w nowych odcinkach

2022-10-24 13:32

Na Wspólnej to jeden z najpopularniejszych polskich seriali, którego emisja trwa już od wielu lat. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach? Prezentujemy streszczenie odcinków 3515, 3516, 3517, 3518 serialu Na Wspólnej i zdradzamy szczegóły ich emisji.

Na Wspólnej to popularny polski serial. Od lat widzowie z zapartym tchem śledzą życiowe perypetie bohaterów, a wymysły scenarzystów niejednokrotnie wprawiły ich w osłupienie. Teraz Na Wspólnej wraca z kolejną dawką emocji. Co tym razem przygotowali dla nas twórcy? Co wydarzy się w 3515, 3516, 3517, 3518 odcinku serialu Na Wspólnej? Streszczenia i szczegóły emisji prezentujemy poniżej.

Na Wspólnej 3515 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3515. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Uczniowie chcą porozumienia z Bednarczuk - ta nie daje szansy ani im, ani sobie! Nina zwierza się Renacie, że żal jej Bednarczukowej – uważa, że młodzież przesadza w swoich oskarżeniach wobec nauczycielki. Decybel też mięknie i pod wpływem Zimińskiej przeprasza Teresę. Bednarczuk nie potrafi tego docenić i podczas lekcji daje popis swojej złośliwości i pogardy wobec uczniów. To doprowadza do eskalacji problemu – młodzież nie wytrzymuje! Siostra Ziębowej w szponach oszusta matrymonialnego?! Do Ziębów przyjeżdża siostra Marii, która przez wiele lat pracowała w Hiszpanii. Okazuje się, że Róża ma narzeczonego – Ricardo jest od niej sporo młodszy. Maria obawia się, że to oszust, który chce wykorzystać jej siostrę i zostawić ją bez grosza. Włodek potwierdza podejrzenia żony, po tym jak widzi w barze narzeczonego Róży, rozmawiającego przez Internet z jakąś młodą Hiszpanką.Weronika poznaje rodziców Jana – jest skonsternowana! Jan zaprasza Weronikę na spotkanie ze swoimi rodzicami, którzy bardzo chcą ją poznać. Mówi o nich jako o wspaniałym małżeństwie. Roztocka jest tym bardzo przejęta i nieco podenerwowana. Tymczasem Kłódkowscy są dla niej bardzo serdeczni. Jednak, kiedy Jan zostawia ich na chwilę samych, Weronika dowiaduje się dlaczego jego rodzice chcieli się z nią zobaczyć. Roztocka jest skonsternowana.

Na Wspólnej 3515 - gdzie i kiedy oglądać?

3515. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w poniedziałek 31 października 2022 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3516 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3516. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Karol przerażony – Ala, po zapaści, pali marihuanę! Kuba i Karol cieszą się, gdy okazuje się, że Ala czuje się lepiej i wróciła na oddział. Dziewczyna narzeka na nudę i prosi Karola, by za zgodą ordynatora zabrał ją na spacer do przyszpitalnego parku. Okazuje się, że jedyne na czym jej zależało, to marihuana! Ala kupuje towar od dilera, z którym wcześniej się umówiła. Tymczasem Dex zostaje naciągnięty na potężny wydatek przez... zawziętego sąsiada! Monika zaprzyjaźni się z Zoją - swoim wrogiem?! Damian wybiera się z synem na zakończenie szkolnej akcji rowerowej. Okazuje się, że dołącza do nich Monika – ubrana w seksowny strój sportowy, zamierza pokazać Zoi, że nie ma szans odebrać jej męża! Po uroczystościach wszyscy ruszają na wspólną przejażdżkę. Niestety, rower Cieślikowej zawodzi. Swoją pomoc oferuje Monice... Zoja! O dziwo, panie łapią ze sobą bardzo fajny kontakt. Weronika szokuje Jana! Weronika dzwoni do rodziców Jana i prosi, żeby przestali ukrywać przed synem swoje plany rozwodowe. Następnego dnia Roztocka – przekonana, że ukochany wie co zamierzają jego rodzice - porusza z nim ten temat. Jan jest zszokowany! Pyta rodziców, jaka jest przyczyna rozpadu ich małżeństwa. To, co słyszy od ojca i matki totalnie go zaskakuje.

Na Wspólnej 3516 - gdzie i kiedy oglądać?

3516. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany we wtorek 1 listopada 2022 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3517 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3517. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Kurator w szkole Zimińskiej – pogrąży ją i Bednarczuk?! Zaalarmowany donosem uczniów, w szkole Zimińskiej pojawia się kurator. Znajomy Bednarczuk uświadamia jej, że zarzuty są zbyt poważne, by zamieść sprawę pod dywan. Kurator grozi też Zimińskiej – jeśli nie opanuje afery, zostanie zwolniona! Tymczasem młodzież nie odpuszcza Teresie – doprowadza do kolejnej konfrontacji. Wzburzona Bednarczuk oświadcza, że... już jej nigdy nie zobaczą! Wojtek szantażowany przez chłopaka Mani – ma oddać miliony?! Wojtek nie cieszy się już z wygranych pieniędzy – wie, że jest ktoś, kto szuka zwycięskiego kuponu. Szulc nie ma jednak odwagi powiedzieć tego Żanecie, która z entuzjazmem robi kolejne zakupy… Sytuację zmienia Leon, który domyśla się prawdy. Chłopak Mani zaczyna... szantażować Wojtka! Monika przyłapuje rozebraną Zoję w biurze męża! Zoja umawia się z Cieślikiem na trening rowerowy dla jej syna. Kiedy kobieta przychodzi do biura Damiana, prosi go o możliwość przebrania. Po chwili do pomieszczenia wchodzi... Monika! Kiedy widzi porozrzucane ubrania Zoi, dla niej sprawa jest jasna – robi mężowi karczemną awanturę! W całym zamieszaniu nikt nie zauważa, że syn Zoi ucieka.

Na Wspólnej 3517 - gdzie i kiedy oglądać?

3517. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w środę 2 listopada 2022 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3518 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3518. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Szulcowie będą mieli na sumieniu odnalezioną milionerkę?! Żaneta ma sen – mieszkają w pięknym domu na Sycylii. Wojtek ma dość – mówi żonie, że znalazła się właścicielka wygranego kuponu! Szulcowie postanawiają się z nią spotkać. Kiedy kobieta słyszy, że jednak będzie milionerką... traci przytomność! Zdenerwowany Wojtek stwierdza, że mogli jej nic nie mówić – wtedy by żyła! Biednie, ale by żyła. Bednarczuk zaginęła – czy doszło do tragedii?! Bednarczuk nie pojawia się na swoich lekcjach. Nie ma jej w domu, nie odbiera też telefonu. Zimińska obawia się, że polonistka mogła sobie zrobić coś złego. Powiadamia policję. Młodzież czuje się winna – postanawia nagrać filmik z przeprosinami. Do nagrania przyłączają się Danka i Rafał. Wysyłają filmik na telefon Teresy. Czy nie za późno?! Rodzinne piekło u Ziębów! Włodek widzi, jak Róża daje swojemu dużo młodszemu partnerowi pieniądze. Mówi o tym Marii. Ziębowa zaczyna przekonywać siostrę, że Ryszard ją wykorzystuje. Różę trafia szlag! Wyrzuca Marii, że jest po prostu zazdrosna – kiedy ona w nocy przeżywa z Ryszardem chwilę uniesień, jej Włodziu tylko chrapie! Słyszy to Zięba – rozpętuje się prawdziwe rodzinne piekiełko!

Na Wspólnej 3518 - gdzie i kiedy oglądać?

3518. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w czwartek 3 listopada 2022 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE