Polskie seriale

Na Wspólnej 26-29 lutego. Streszczenie odcinków 3775, 3776, 3777 i 3778

2024-02-26 15:00

“Na Wspólnej” wraca z kolejną porcją dramatów i wydarzeniem sezonu. Co się wydarzy? Prezentujemy streszczenia odcinków 3775, 3776, 3777 i 3778, które zostaną wyemitowane w dniach 26-29 lutego 2024 roku.

“Na Wspólnej” – to się wydarzy w nowych odcinkach. Czy Sławek wywinie się z rany postrzałowej? Jak Kajtek zniesie zdradę matki i kim jest nowa kobieta kręcąca się obok Damiana? Streszczenia odcinków 3775, 3776, 3777 i 3778, które ukażą się w dniach 26-29 lutego, znajdziecie poniżej.

SPRAWDŹ TEŻ: Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski wrócą do “Na dobre i na złe”? Fani czekali na tę wiadomość lata!

Na Wspólnej odc. 3775 - STRESZCZENIE szczegółowe (26 lutego)

Sławek walczy o życie – Robert chce go pomścić! Przerażona Renata znajduje przed domem postrzelonego Sławka. Gdy zabiera go pogotowie, pojawia się Iga. Razem z Renatą czekają w nocy na szpitalnym korytarzu, podczas gdy lekarze próbują ratować Dziedzica… Czy Sławek przeżyje?! Tymczasem Robert oznajmia, że znajdzie drania, który strzelał do jego przyjaciela! Kaja i Iga muszą go wtajemniczyć w sprawę Piaseckiego… Grzesiek jako kobieta – piękny i… prawdziwy?! Grzesiek w roli Gai jest piękny i… porażająco prawdziwy! To, co mówi ze sceny o akceptacji samego siebie trafia nie tylko do widzów, ale również do jego serca! Po spektaklu z dumą przyjmuje gratulacje. Wieczorem młody Smolny zakłada perukę, w której występował i… wyraźnie się sobie podoba! Naczelni atakują Gwiazdę, który… ma ich gdzieś! Tymon podsłuchuje Gwiazdę, który przez telefon mówi komuś, że zwolnienia pracowników są konieczne. Nagraną rozmowę prezesa Tymon puszcza Smolnemu - lawina rusza! Krzysztof z Arturem atakują Gwiazdę. Ten nie chce ich słuchać, bo… ktoś porwał jego żonę i żąda 2 milionów okupu!

3775. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w poniedziałek 26 lutego 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej odc. 3776 - STRESZCZENIE szczegółowe (27 lutego)

Kajetan nienawidzi matki?! Kajtek wagaruje – rozstanie rodziców sprawiło, że na niczym już mu nie zależy. Pałętającego się chłopca zgarnia… Bruno! Kiedy Krawczyk odwozi go do domu, spotyka Cieślika. Ten jest wściekły - nie oszczędza Bruna! Do Kajtka dociera, że to z Krawczykiem jego mama miała romans… Chłopak nienawidzi matki – nie chce z nią mieszkać! Sławek żyje - zostanie pomszczony?! Sławek odzyskuje przytomność – kula szczęśliwie ominęła ważne organy. Renata oddycha z ulgą… Tymczasem komendant Kaja, Iga i Robert nie tracą czasu – planują, jak sprowokować prokuratora Piaseckiego, żeby… sam się przyznał! Naczelni i ich dziennikarze prowadzą śledztwo - porwanie żony szefa traktują bardzo poważnie! Gwiazda roztrzęsiony – boi się, że porywacze zabiją jego żonę, gdy zgłosi sprawę na policję! A nie może zapłacić okupu – nie ma dwóch milionów złotych... Smolny i Kwiatkowski próbują pomóc – angażują w śledztwo swoich dziennikarzy. Igor i Ada sprawdzają ślady w domu Gwiazdów, a Dagmara analizuje filmik przysłany przez porywaczy. Tymon podsuwa jej ciekawe spostrzeżenie.

3776. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany we wtorek 27 lutego 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej odc. 3777 - STRESZCZENIE szczegółowe (28 lutego)

Iga i Robert w szoku – ich szefowa zabije prokuratora?! Robert instaluje ukryte kamery w biurze komendantki Kai. Ta organizuje prowokację, w wyniku której do jej gabinetu wpada Piasecki! Wściekły prokurator sam się pogrąża… Iga i Robert nie przewidzieli jednak jednego – Kaja nagle wyciąga broń i celuje mu między oczy! Grzesiek odnalazł siebie?! Zdjęcia Grześka jako Gai krążą w internecie - są powodem do kpin. Młody Smolny się tym nie przejmuje – tłumaczy przejętej Heli, że może to zmieni jego życie. Kiedy po lekcjach przyjaciele ciągną Grześka do kina, on odmawia tłumacząc, że musi się uczyć. W domu rzeczywiście uczy się, ale… sztuki makijażu! Marcelina Gwiazda porwała się sama?! Smolny i Artur dochodzą do wniosku, że żona ich prezesa… porwała się sama! Gwiazda im nie wierzy. Dziennikarze nie odpuszczają - Igor z Dagmarą namierzają Marcelinę Gwiazdę w jej ulubionym hotelu SPA! Jak Przemysław poradzi sobie z faktem, że żona go oszukała i skompromitowała?!

3777. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w środę 28 lutego 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej odc. 3778 - STRESZCZENIE szczegółowe (29 lutego)

Monika wyprowadza się z domu – skorzysta Szulcówna?! Monika wyprowadza się do mamy. Dziękuje Marii, że ją przygarnęła choć wie, jak bardzo zawiodła. Ziębowa pociesza córkę - uważa, że Damian wciąż kocha Monikę i w końcu wybaczy jej zdradę… Tymczasem do biura Cieślika wpada siostra Szulca – Martyna pociesza Damiana i… wita w klubie zdradzonych! Para bardzo dobrze się dogaduje… Kaja dziękuje Idze i Robertowi, a Brygida nie chce go widzieć?! Kaja dziękuje Idze i Tadeusiakowi, że powstrzymali ją od zabicia Piaseckiego. Prokurator poniesie zasłużoną karę… Tymczasem Brygida jest załamana - znowu nie radzi sobie z fizyką. I nie chce już pomocy Roberta! Przybysz pyta Tadeusiaka, czy ma z Brygidą jakiś konflikt… Gwiazda wdzięczny i… stanowczy! Gwiazda przekazuje żonie pozew rozwodowy – Marcelina zrobi wszystko, żeby udobruchać męża… Przemek dziękuje swoim naczelnym za pomoc i dyskretne śledztwo ich ludzi. Smolny i Kwiatkowski chcą jednak wiedzieć, co z przyszłością ich redakcji i pracowników?! Gwiazda oznajmia, że zwolnień nie będzie, ale pod jednym warunkiem.

3778. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w czwartek 29 lutego 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

“Na Wspólnej” QUIZ: jak dobrze znasz popularny polski serial? Wielki test wiedzy

Pytanie 1 z 10
Która popularna piosenkarka zagrała niegdyś jedną z dziewczyn Igora?
Igor
"ABSOLUTNI DEBIUTANCI: Nina Lewandowska i Kamila Tarabura o pracy nad nietypowym polskim serialem"