Polskie seriale

Na Wspólnej 25-28 września. Streszczenie nowych odcinków

2023-09-22 19:21

“Na Wspólnej” wraca z kolejną porcją dramatów - co tym razem się wydarzy? Prezentujemy streszczenia odcinków 3694, 3695, 3696 i 3697, które zostaną wyemitowane w dniach 25-28 września 2023 roku.

“Na Wspólnej” – to się wydarzy w nowych odcinkach. Jakie dramaty czekają bohaterów tym razem? Streszczenia odcinków 3694, 3695, 3696 i 3697, które ukażą się w dniach 25-28 września, znajdziecie poniżej.

Na Wspólnej odc. 3694 - STRESZCZENIE szczegółowe (25 września)

Roma zdemaskowana przez Gębę! Marta przerażona – tuż przed wejściem na antenę otrzymuje wiadomość od stalkera. Jest to filmik, na którym widać jak Stefanek wsiada do jego auta! Marta rzuca wszystko i jedzie szukać dziecka... Ekipa jest w szoku, a Brycki decyduje, że awaryjnie z Gębowskim program poprowadzi Roma! Wieczorem Gęba odkrywa, że stalkerem jest… Roma! Alan szaleje – Zimiński wyrzuca go z mieszkania! Alan zatrudnia detektywów do poszukiwania synka. Żąda, by namierzyli i odebrali dziecko Oli! Novak wraca do mieszkania Zimińskich i słysząc dzwonek telefonu Danki, grzebie w jej torebce. Przyłapuje go Marek – wściekły, wyrzuca Alana z mieszkania! Aneta otrzymuje ostateczny cios od Darka – jak zareaguje?! Darek odnosi sukces – rozwód Anety przebiega gładko. Po rozprawie Żbik oznajmia Anecie, że rezygnuje ze swojego honorarium. Wyznaje, że jutro oświadcza się Kasi! Do Siwek dociera, że Darek chce kupić jej milczenie na temat jego zdrady. Jest załamana i… wściekła! Co zrobi?! 3694. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w poniedziałek 25 września 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej odc. 3695 - STRESZCZENIE szczegółowe (26 września)

Roma triumfująca i… zastraszana! Marta jest załamana – zawaliła pracę przez jakiegoś psychopatę. Gdy słyszy decyzję prezesa, że ma prowadzić swój program na zmianę z Romą czuje, że to jej koniec. Lenarska zbiera gratulacje i tryumfuje. Nastrój psuje jej Gęba, który… zaczyna ją szantażować! Aneta gotowa do strasznej zemsty na Darku… Darek ostrzega Czerskiego, żeby nigdy więcej nie zbliżał się do Kasi. Mariusz uświadamia rywalowi, że wie o jego zdradzie z Anetą… Tymczasem Kasia przygotowuje się do romantycznego wieczoru z ukochanym – nie wie, że Darek chce się jej oświadczyć. Niespodziewanie odwiedza ją Aneta. Czy Siwek powie dziewczynie prawdę i zniszczy jej szczęście?! 3695. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany we wtorek 26 września 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej odc. 3696 - STRESZCZENIE szczegółowe (27 września)

Dexowi grozi sąd, a Ala… znika! Dex znowu ma kłopoty – córka pacjentki, którą reanimował straszy szpital sądem! Nalepa tłumaczy kobiecie, że przecież chłopak uratował jej matkę… Tymczasem Karol zamartwia się o Alę po tym, jak ta dowiedziała się o romansie ojca z Magdą. Ala umawia się z tatą - tylko po to, żeby wykrzyczeć mu, że go nienawidzi! Potem Ala… znika! Huśtawka emocji u Bogdana! Kasia i Darek umawiają się z Bogdanem, że wpadną do niego z niespodzianką. Franek zastanawia się, czy tata znowu nie zostanie… dziadkiem! Kiedy Kasia mówi z radością, że Darek się jej oświadczył, Bogdanowi spada kamień z serca. Jednak postanawia poważnie porozmawiać z przyszłym zięciem… 3696. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w środę 27 września 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej odc. 3697 - STRESZCZENIE szczegółowe (28 września)

Ola straci schronienie przed Alanem?! Zimińscy czekają na wizytę Czerskiego. Tymczasem pani detektyw, którą zatrudnił Alan obserwuje ich mieszkanie. Mariusz prosi Dankę, żeby skontaktowała go z kimś, kto potwierdzi, że Alan znęcał się nad Olą… Tymczasem młoda Zimińska ma wyrzuty sumienia, że siedzi na głowie Danielowi i Adzie. Szczególnie, że Ada jest… wyraźnie zazdrosna! Ala w szpitalu – co się stało?! Karol wraca po całonocnych poszukiwaniach Ali - jest załamany i zmęczony. Tymczasem Ala widzi, jak Magda całuje jej ojca i wyznaje mu miłość. Nie może na to patrzeć… Jakiś czas później Dex zauważa, jak ratownicy wiozą na jego oddział dziewczynę. To Ala! Antek zauroczony Kasią i… bezlitośnie wkręcony! Kasia przychodzi do firmy taty i prosi go o pomoc przy wykańczaniu mieszkania, które kupili z Darkiem. Antek słyszy jej słowa i… szybko proponuje pomoc. Bergówna wyraźnie mu się podoba… Bogdan postanawia zatrudnić Antka. Szark i Wiącek zamierzają zrobić chłopakowi chrzest. Nagle Antek słyszy wołanie o pomoc - wielkie koło zmiażdżyło Szarka! Przerażony chłopak próbuje go ratować! 3697. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w czwartek 28 września 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Sonda
"Barwy szczęścia", "Na Wspólnej", a może "M jak miłość"? Który serial lubisz najbardziej?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6