Polskie seriale

Na Wspólnej 22-25 kwietnia. Streszczenie odcinków 3805, 3806, 3807 i 3808

2024-04-22 9:50

“Na Wspólnej” wraca z kolejną porcją dramatów. Co się wydarzy? Prezentujemy streszczenia odcinków 3805, 3806, 3807 i 3808, które zostaną wyemitowane w dniach 22-25 kwietnia 2024 roku.

“Na Wspólnej” – to się wydarzy w nowych odcinkach. Znów wrócimy do wątku Kamila i Zuzy - była żona zrzuci na Hoffera prawdziwą bombę. Wielki dramat rozegra się też w wątku Bruna, który stoczy się na samo dno. Co dokładnie się wydarzy? Streszczenia odcinków 3805, 3806, 3807 i 3808, które ukażą się w dniach 22-25 kwietnia, znajdziecie poniżej.

SPRAWDŹ TEŻ: Najlepsze seriale kryminalne. TOP 5 produkcji, obok których nie sposób przejść obojętnie

Na Wspólnej odc. 3805 - STRESZCZENIE szczegółowe (22 kwietnia)

Nad Weronikę nadciągają poważne kłopoty! Nalepa zaprasza Weronikę na randkę. Ta odmawia - jej syn ma objawy zatrucia. Lew przyjeżdża go zbadać i orientuje się, że Kacper pił wczoraj alkohol. Ten błaga lekarza, żeby nie mówił o tym mamie… Wieczorem Roztocka i Nalepa spotykają się w klubie z Olgą. Impreza kończy się porażką - Weronika ma naprawdę dość byłej partnerki Lwa! Seria wpadek Grześka?! Grzesiek prosi ojca, żeby pozwolił mu nie iść do szkoły. Smolny się zgadza, ale dzwoni do Przemka, żeby odwiedził brata. Ten wpada, gdy Grzesiek… robi makijaż! Wieczorem młody Smolny doznaje szoku - na osiemnastce Decybela Hela pojawia się ubrana w sukienkę, którą tak bardzo chciał sobie kupić! Grzesiek jest wściekły na swoją dziewczynę… Teresa chce ratować Patryka, a Gosia traci cierpliwość! Gosia idzie na lekcję ze znienawidzoną pierwszą klasą. Okazuje się, że… młodzież w ogóle nie przyszła! Gosia dyszy zemstą… Po pracy do Teresy dzwoni Patryk i prosi ją o pomoc. Wieczorem, w chłodzie i deszczu, Bednarczuk z mężem szukają chłopaka – Teresa musi go ratować!

Na Wspólnej odc. 3805 - o której oglądać? (emisja)

3805. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w poniedziałek 22 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej odc. 3806 - STRESZCZENIE szczegółowe (23 kwietnia)

Bruno na ścieżce autodestrukcji! Załamany Bruno zawala spotkanie z klientem – ten dzwoni do Berga i zrywa współpracę. Wkurzony Jarek pyta przyjaciela, czy wrócił do ćpania?! Bruno dopada Monikę, która nie chce z nim nawet rozmawiać – zniszczył jej życie! Krawczyk odreagowuje porażkę przygodnym seksem. Spotkanie z dziewczyną przerywa… nalot policji! Gosia zwyzywana przez ucznia od alkoholiczek?! Gosia znowu próbuje pokojowo rozwiązać konflikt z I klasą. Zarządza luźną lekcję o tradycjach niemieckich - w jej trakcie wychodzi na jaw, że Kris pochodzi z Monachium. Koledzy zaczynają z niego drwić! Chłopak mści się na… Zimińskiej! Zarzuca jej alkoholizm! Zdenerwowana Gosia wzywa na rozmowę ojca Krisa… Zuza jest w ciąży! Zuza oznajmia Bogdanowi, że zamierza sprzedać firmę. Berg jest załamany – martwi się, że wszyscy stracą pracę… Zuza przyjeżdża po Ulę na Wspólną. Na dziedzińcu niemal mdleje, więc Ula wzywa tatę - Kamil zabiera byłą żonę do domu. Zuza wyznaje, że… jest w ciąży!

Na Wspólnej odc. 3806 - o której oglądać? (emisja)

3806. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany we wtorek 23 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej odc. 3807 - STRESZCZENIE szczegółowe (24 kwietnia)

Bruno uwiódł nieletnią! Zatrzymany Bruno słyszy na policji, że dziewczyna, z którą umówił się na seks, ma… 14 lat! Policjant doradza mu zatrudnienie dobrego prawnika… Problemy mają również Bergowie – Eliza odkrywa, że Hania ma wszy! Natychmiast powiadamia o tym wychowawczynię córki, prosząc o dyskrecję. Niestety, sprawa się wylewa… Gosia oskarżona o prowadzenie lekcji po pijaku! Gosia słyszy od matki, że ma być twarda i z godnością odpierać prowokacje młodzieży. Tymczasem koledzy mają do Krisa pretensje o wybryk, bo klasa dostała ostrzeżenie - jeśli nie zmienią zachowania, to nie pojadą na wycieczkę do Londynu. Sytuację pogarsza okłamany przez Krisa ojciec – mężczyzna wpada do szkoły i oskarża młodą Zimińską, że przychodzi do pracy nietrzeźwa! Gosia jest załamana… Zuza nie ma żalu do Kamila – znalazła swoje szczęście! Ula na randce z Natanem mówi mu, że być może wyjedzie na studia do Barcelony. Chłopak jest bardzo zawiedziony. Natan cały czas ukrywa przed matką swój związek z Ulą – dlaczego?! Tymczasem Kamil spotyka się z Zuzą w kawiarni – przeprasza ją za to, że zniszczył ich szczęśliwe życie. Zuza nie ma pretensji – przedstawia mu Pedra, swojego narzeczonego.

Na Wspólnej odc. 3807 - o której oglądać? (emisja)

3807. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w środę 24 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej odc. 3808 - STRESZCZENIE szczegółowe (25 kwietnia)

Bednarczuk w szoku – Patryk ich okradł! Do Danki przychodzi kurator rodzinny – w sprawie Patryka. Chłopakowi przyznano pieczę zastępczą, ale się ukrywa. Bednarczuk i Rafał - u których przebywa Patryk - żądają od niego wyjaśnień. Chłopak mówi, że nie chce iść do domu dziecka… Wieczorem Teresa odkrywa, że Patryk ich okradł i zniknął! Grzesiek już wie, kim chce być?! Grzesiek okłamuje ojca, że idzie dziś później do szkoły i prosi o pieniądze na wymarzoną bluzę. Chłopak zamiast do szkoły, idzie do… sklepu z damską odzieżą! Kupuje sobie piękną czerwoną sukienkę. W domu młody Smolny ubiera ją i z zachwytem przygląda się sobie w lustrze. Tymczasem Hela od kilku dni bezskutecznie próbuje się skontaktować z ukochanym… Hania wyszydzana a Bruno musi się ogarnąć! Hania dzwoni ze szkoły do Elizy – dzieci się z niej śmieją, że ma wszy! Tymczasem Jarek odkrywa na grupie rodzicielskiej bardzo złośliwe komentarze odnośnie ich rodziny… Berg odwiedza Bruna – chce wiedzieć, w co wpakował się przyjaciel. Krawczyk przyznaje, że narobił wielkich głupot, ale zamierza się ogarnąć…

Na Wspólnej odc. 3808 - o której oglądać? (emisja)

3808. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w czwartek 25 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

 SPRAWDŹ TEŻ: Świetne seriale, o których prawdopodobnie nigdy nie słyszeliście, a POWINNIŚCIE

QUIZ: Rozpoznasz kultowe polskie seriale z lat 90. po jednym kadrze? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 10
Z jakiego serialu pochodzi ten kadr?
13 posterunek
Anna Seniuk o filmie Nic na siłę