Spis treści
"Na sygnale" to serial medyczny emitowany w TVP2, który przedstawia codzienne zmagania ratowników medycznych ratujących życie pacjentom w najtrudniejszych chwilach. Produkcja od lat cieszy się zainteresowaniem widzów, angażując ich emocjonalnie w dramatyczne sytuacje bohaterów. Teraz "Na sygnale" wraca z kolejnym odcinkiem 13. sezonu. Co się wydarzy? Prezentujemy szczegółowe streszczenie odcinka 790, który zostanie wyemitowany w ostatnim tygodniu listopada.
"Na sygnale" odcinek 790 - streszczenie szczegółowe
Streszczenie 790. odcinka serialu "Na sygnale" prezentuje się następująco: Benio zgłasza się do szpitala po wyniki swoich badań i przy okazji poznaje - z lekka roztrzepaną - nową rejestratorkę Asię. Dobromir jest w szoku, gdy odkrywa, że jego była ukochana - Iga - jest w ciąży... Na kolejnym dyżurze zespół Lisickiego jedzie natomiast na teren objęty pożarem - do nieprzytomnego, ciężko rannego nurka, którego strażacy znaleźli na pogorzelisku w lesie. A w drodze do szpitala ratownicy trafiają także na zagubionego chłopca i to właśnie dzięki niemu domyślają się, co spotkało ich pacjenta. Tymczasem doktor Vick razem ze swoją ekipą próbuje pomóc kobiecie, która ma dolegliwości podobne do infekcji układu moczowego - a sukces udaje mu się osiągnąć tylko dzięki czujności Piotra.
"Na sygnale" odcinek 790 - premiera i emisja
790. odcinek serialu "Na sygnale" zostanie wyemitowany w poniedziałek 24 listopada 2025 roku, o godzinie 21:55, na antenie TVP2.
"Na sygnale" - obsada 790. odcinka
Scenariusz 790. odcinka serialu "Na sygnale" opracował Zbigniew Zborowski, a obsadzie znaleźli się: Hubert Jarczak, Kamil Błoch, Dariusz Wieteska, Adrianna Jagiełło, Anna Wysocka - Jaworska, Monika Mazur, Anna Lemieszek, Justyna Sieniawska i Maksymilian Balcerowski.
"Na sygnale" - dni i godziny emisji 13. sezonu
Debiutujący jesienią 2025 roku 13. sezon serialu "Na sygnale" przyniósł ze sobą zmianę - odcinki emitowane są aż cztery dni w tygodniu, od poniedziałku do czwartku. Telewizja Polska wycofała się jednak z tej decyzji już po dwóch tygodniach. Usunęli jeden dzień, ale... dodali jeden odcinek i w ten oto sposób otrzymujemy aż pięć nowych odcinków "Na sygnale" w tygodniu. Aktualny harmonogram emisji prezentuje się następująco:
- Poniedziałek - dwa odcinki (godz 21:55 i 22:20),
- Wtorek - jeden odcinek (godz 21:55),
- Środa - dwa odcinki (godz 21:55 i 22:20).