Na dobre i na złe, odcinki 807 i 808 - streszczenia. Bart odmawia leczenia przyjaciela Kazi

2021-04-19 13:23 Adrian Rybak
Na dobre i na złe
Autor: materiały TVP

Na dobre i na złe to serial, który Polacy oglądają od wielu lat. Losy lekarzy z Leśnej Góry nadal sprawiają, że widzowie TVP licznie zasiadają przed telewizorami. W nadchodzących odcinkach dojdzie do kilku ciekawych sytuacji, która może zmienić relacje pomiędzy bohaterami. Widzowie z pewnością zwrócą uwagę na kontrowersyjną decyzję Barta.

Na dobre i na złe nie zwalnia tempa. Scenarzyści przygotowali dla widzów wiele emocjonujących scen. Będzie można je zobaczyć w 807 i 808 odcinków. Przed fanami serialu kolejne ciekawe przypadki chorób u pacjentów szpitala w Leśnej Górze. Nie zabraknie także rozterek i problemów u stałych bohaterów produkcji TVP. Na te odcinki z pewnością powinni zwrócić uwagę fani Kazi. Kobieta poprosi Barta o pomoc w leczeniu jej przyjaciela. Ku jej zaskoczeniu usłyszy odmowę. Jednak to niejedyna ciekawa sytuacja, do której wkrótce dojdzie. Maks zamierza walczyć o prawa rodzicielskie do Antka. Co więcej wydarzy się w nadchodzących odcinkach? Szczegółowe streszczenia można znaleźć niżej.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Na dobre i na złe - odc. 807. Środa 21.04.2021

Antek powoli odzyskuje siły po przeszczepie serca. Maks wybudza chłopca ze śpiączki. Lekarz mówi Indze, że chce zostać oficjalnie uznany za ojca dziecka i jest gotów walczyć o to w sądzie. Bart mówi Kazi, że nie potrafi o niej zapomnieć. Do szpitala trafia Mikołaj - student, który został potrącony przez samochód i doznał poważnego urazu kręgosłupa. Towarzyszy mu przerażona matka, Barbara. Bart musi przeprowadzić operację, by uchronić mężczyznę przed paraliżem. Dominika cały czas martwi się o zdrowie Emilki. Marcin próbuje ją uspokoić.

Na dobre i na złe - odc. 808. Środa 28.04.2021

Bart namawia Kazię, by wybrali się razem nad morze. Romantyczny plan staje jednak pod znakiem zapytania. Najlepszy przyjaciel dziewczyny, Lulek, pada ofiarą napaści w trakcie dyżuru. Zostaje przewieziony do szpitala z raną po ataku nożem i groźnym urazem kręgosłupa. Tadek po obejrzeniu tomografii stwierdza, że pacjentowi grozi paraliż i potrzebna jest natychmiastowa operacja. Bart uznaje jednak, że najpierw należy zająć się oprawcą ratownika, ponieważ ma krwiak w mózgu. Między profesorem a jego ukochaną wybucha przez to gwałtowna kłótnia. Wawrzyniak dochodzi do siebie po śpiączce. Już w pełni władz umysłowych razem z Januszem udaje się do miejsca, w którym lata temu ukrył kosztowności. Ku swojemu zdumieniu orientuje się, że biżuterii tam nie ma. Parę godzin później starszy Borucki odkrywa, że Hania nosi kolczyki, które były częścią zaginionego skarbu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE