Na dobre i na złe

i

Autor: materiały TVP

Na dobre i na złe, odcinki 807 i 808 - streszczenia. Bart odmawia leczenia przyjaciela Kazi

2021-04-19 13:23

Na dobre i na złe to serial, który Polacy oglądają od wielu lat. Losy lekarzy z Leśnej Góry nadal sprawiają, że widzowie TVP licznie zasiadają przed telewizorami. W nadchodzących odcinkach dojdzie do kilku ciekawych sytuacji, która może zmienić relacje pomiędzy bohaterami. Widzowie z pewnością zwrócą uwagę na kontrowersyjną decyzję Barta.

Na dobre i na złe nie zwalnia tempa. Scenarzyści przygotowali dla widzów wiele emocjonujących scen. Będzie można je zobaczyć w 807 i 808 odcinków. Przed fanami serialu kolejne ciekawe przypadki chorób u pacjentów szpitala w Leśnej Górze. Nie zabraknie także rozterek i problemów u stałych bohaterów produkcji TVP. Na te odcinki z pewnością powinni zwrócić uwagę fani Kazi. Kobieta poprosi Barta o pomoc w leczeniu jej przyjaciela. Ku jej zaskoczeniu usłyszy odmowę. Jednak to niejedyna ciekawa sytuacja, do której wkrótce dojdzie. Maks zamierza walczyć o prawa rodzicielskie do Antka. Co więcej wydarzy się w nadchodzących odcinkach? Szczegółowe streszczenia można znaleźć niżej.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Na dobre i na złe - odc. 807. Środa 21.04.2021

Antek powoli odzyskuje siły po przeszczepie serca. Maks wybudza chłopca ze śpiączki. Lekarz mówi Indze, że chce zostać oficjalnie uznany za ojca dziecka i jest gotów walczyć o to w sądzie. Bart mówi Kazi, że nie potrafi o niej zapomnieć. Do szpitala trafia Mikołaj - student, który został potrącony przez samochód i doznał poważnego urazu kręgosłupa. Towarzyszy mu przerażona matka, Barbara. Bart musi przeprowadzić operację, by uchronić mężczyznę przed paraliżem. Dominika cały czas martwi się o zdrowie Emilki. Marcin próbuje ją uspokoić.

Na dobre i na złe - odc. 808. Środa 28.04.2021

Bart namawia Kazię, by wybrali się razem nad morze. Romantyczny plan staje jednak pod znakiem zapytania. Najlepszy przyjaciel dziewczyny, Lulek, pada ofiarą napaści w trakcie dyżuru. Zostaje przewieziony do szpitala z raną po ataku nożem i groźnym urazem kręgosłupa. Tadek po obejrzeniu tomografii stwierdza, że pacjentowi grozi paraliż i potrzebna jest natychmiastowa operacja. Bart uznaje jednak, że najpierw należy zająć się oprawcą ratownika, ponieważ ma krwiak w mózgu. Między profesorem a jego ukochaną wybucha przez to gwałtowna kłótnia. Wawrzyniak dochodzi do siebie po śpiączce. Już w pełni władz umysłowych razem z Januszem udaje się do miejsca, w którym lata temu ukrył kosztowności. Ku swojemu zdumieniu orientuje się, że biżuterii tam nie ma. Parę godzin później starszy Borucki odkrywa, że Hania nosi kolczyki, które były częścią zaginionego skarbu.