Na dobre i na złe

i

Autor: Materiały TVP

STRESZCZENIE

Na dobre i na złe, odcinek 919 - streszczenie. Co wydarzy się w serialu 24 kwietnia?

2024-04-19 15:34

Co tym razem wydarzy się w serialu "Na dobre i na złe"? Odcinek 919 zostanie pokazany w środę 24 kwietnia w TVP2 o godzinie 20:55. Tomaszek najpierw zacznie się chwalić świetnie spędzoną nocą z dziewczyną, ale chwilę później nie będzie mu do śmiechu. Z kolegi Blanka znajdzie broń, a do szpitala trafi kobieta w ciąży, u której pojawią się poważne komplikacje. Czego jeszcze się spodziewać?

Na dobre i na złe - streszczenia nowych odcinków cieszą się ogromną popularnością wśród fanów serialu, a szczególnie wśród tych, którzy już nie mogą się doczekać kolejnych przygód bohaterów jednej z najpopularniejszych polskich produkcji. Czego tym razem mogą spodziewać się widzowie? Szykuje się środa pełna emocji! Sprawdźcie streszczenie 919. odcinka już teraz!

Zagraniczne role Marcina Dorocińskiego, o których nie wiedziałeś | To Się Kręci #28

Na dobre i na złe - odcinek 919 streszczenie

Tomaszek o poranku tryska energią i chwali się przed kolegami, że to efekt „fajnego seksu”, a kilka godzin później dziewczyna, z którą spędził noc, zjawia się nagle w szpitalu i nie wita go wcale miło. Z kolei Blanka, zaniepokojona podejrzanymi interesami, które prowadzi Mario, zagląda o poranku do jego gabinetu. Jest w szoku, gdy znajduje tam broń. Później dziewczyna zaczyna się w pracy źle czuć i robi test ciążowy. Tymczasem na dyżurze pod opiekę Milewskiej oraz Radwana trafia pacjentka w ciąży, skarżąc się na ból brzucha. Lekarze od razu podejrzewają zapalenie wyrostka robaczkowego. A tuż przed operacją pojawiają się komplikacje. Na oddziale zjawia się nie tylko mąż chorej, ale także jej kochanek i obaj zaczynają się kłócić o to, kto jest ojcem dziecka. W trakcie zabiegu pacjentka dostaje nagle krwotoku. Na neurologię powraca Martyna – nastolatka po operacji guza mózgu, która zasłabła w szkole. Tomaszek podejrzewa u dziewczyny nawrót nowotworu. A Martyna wyznaje przyjaciółce, która odwiedza ją w szpitalu, że wciąż podkochuje się w doktorze Boruckim.

Na dobre i na złe, odcinek 919 - kiedy i gdzie oglądać?

Odcinek 919. zostanie pokazany 24 kwietnia 2024 r. o godzinie 20:55. Warto również dodać, że serial "Na Dobre i na złe" emitowany jest na antenie TVP2. Jeżeli przegapiliście któryś z odcinków lub będziecie chcieli przypomnieć sobie co się działo poprzednio w serialu, to Telewizja Polska przygotowała powtórki na swojej stronie TVP VOD.

Listen on Spreaker.