Na dobre i na złe - czy Szczepan odejdzie z Leśnej Góry? Co wydarzy się w 828. odcinku?

2021-12-08 13:45 Adrian Rybak
Na dobre i na złe
Autor: Materiały TVP

Na dobre i na złe to jeden z ulubionych seriali Polaków. Losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze trzymają widzów w napięciu od wielu lat. W nadchodzących odcinkach dojdzie do ciekawych wydarzeń. Przed ekrany powinni zasiąść przede wszystkim fani Szczepana. Czy mężczyzna odejdzie ze słynnego szpitala?

Na dobre i na złe - czy Szczepan odejdzie z Leśnej Góry? Co wydarzy się w 828. odcinku? Na dobre i na złe to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Obok M jak miłość i Barw szczęścia to najchętniej oglądany serial Telewizji Polskiej. Widzowie z wypiekami na twarzy wyczekują na nowe odcinki. W nadchodzących wydaniach serialu pojawią się nowi pacjenci. Lekarze z Leśnej Góry będą musieli zmierzyć się z nowymi wyzwaniami zawodowymi oraz trudnymi charakterami chorych. Nadchodzą także zmiany w prywatnym życiu pracowników słynnego szpitala. Zwrócić uwagę należy na wątek Szczepana. Wiele wskazuje na to, że lekarz może odejść ze szpitala w Leśnej Górze. Czy faktycznie tak się stanie? Sprawdź niżej.

Na dobre i na złe. Joanna na zawsze straci Piotra, ale Michał go zastąpi. Gawryło nigdy nie wróci

Na dobre i na złe - Szczepan odejdzie?

W 828. odcinku Maks zorganizuje konkurs na nowego szefa pielęgniarek, czyli stanowisko, które wcześniej należało do Szczepana. Informacja ta zbulwersuje Agatę, która będzie domagała się wyjaśnień. Maks powie, że jest niezadowolony z pracy Maksa i jego pozycja w szpitalu jest na włosku. Czy Szczepanowi uda się utrzymać stanowisko? Przekonamy się wkrótce. Co jeszcze wydarzy się w odcinku 828?

Na dobre i na złe - odcinek 828

Policja postanawia przenieść inspektora Piotra Korbana do innej placówki, aby lepiej chronić policjanta przed ewentualnym atakiem mafii. Jadzię nachodzi jej były mąż Irek, błagając o pożyczenie pieniędzy. Kobieta odmawia, a nazajutrz mężczyzna trafia na SOR ze zmiażdżoną nogą. Tego samego dnia do szpitala przyjeżdża także Bolek, który ma nagle poważne problemy z gardłem. Tymczasem Maks robi wszystko, by skompromitować Agatę, jako swoją rywalkę do stanowiska dyrektora i wysyła na oddział lekarki "szpiega", Tomasza Jacyno.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE