Na dobre i na złe - 819 streszczenie. Pocałunek Hani i Piotra nie będzie szczęśliwy?

2021-10-17 12:37 ek
Na dobre i na złe
Autor: materiały prasowe

Na dobre i na złe to serial, który od lat cieszy się ogromną popularnością i oglądalnością w Telewizji Polskiej. W nadchodzącym odcinku dojdzie do pewnych zwrotów akcji, które mogą zmienić losy bohaterów. W 819 odcinku dojdzie między innymi do pocałunku Hani i Piotra. Czy okaże się szczęśliwy? Co jeszcze czeka bohaterów serialu?

Na dobre i na złe to serial, który opowiada o losach lekarzy z Leśnej Góry. W nadchodzącym odcinku 819, którego emisja będzie miała miejsce 20 października, widzowie TVP będą mieli okazję zobaczyć pocałunek Hani i Piotra. Oprócz tego czeka na nich scena, w której Krzysztof odnajdzie w końcu Joannę Gawryło i Kubusia. Kiedy dojdzie do ich spotkania, rozmowa będzie dla Krzysztofa niezręczna, ponieważ prawdę zachowa dla siebie. Szczegółowe streszczenie Na dobre i na złe odcinek 819, znajdziecie poniżej.

Na dobre i na złe, odcinek 818: Falkowicz zobaczy nianię Jadwigę z Bolkiem!

Na dobre i na złe - streszczenie odc. 819

W nowym tygodniu Krzysztof odnajdzie w końcu Joannę Gawryło (w tej roli Monika Kaleńska) oraz Kubusia (Wiktor Trojan) i zacznie oboje z ukrycia obserwować. A gdy w finale wszyscy troje się spotkają, ukryje przed Asią, co naprawdę łączy go z juniorem… Obawiając się, że - jeśli dziewczyna pozna prawdę - nigdy nie pozwoli mu zbliżyć się do syna. Podczas pierwszej rozmowy lekarz jednak przedstawi się i zdradzi, że pracuje w pobliskim szpitalu. A Joanna od razu się tym zainteresuje.

- W Leśnej Górze? Ale świat jest mały… Pewnie zna pan mojego męża? Piotr Gawryło. Pracował tam kiedyś…

- Znałem… Krzysztof Radwan, ginekolog. Może pani o mnie słyszała…?

- Aśka Gawryło. Chirurg i onkolog…

- Miło mi… poznać lepszą połowę Piotra Gawryły!

Z kolei w pracy Krzysztof znów będzie musiał pomóc Uli (Zuzanna Mikołajczyk) – nastolatce, która niedawno została matką. Po kilku szczęśliwych dniach, które dziewczyna spędziła z synkiem w szpitalu, urzędnicy rodzinę rozdzielą. A gdy Ula wróci do „bidula”, jej dziecko trafi do pogotowia opiekuńczego… i nagle oboje poważnie zachorują. Jaką diagnozę postawią w końcu lekarze?

Tymczasem Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) w środę znów spotka się z Piotrem (Mikołaj Roznerski)... a nawet spędzi z policjantem pół dnia. Nowy przyjaciel poprosi lekarkę, by wybrała się się z nim za miasto – do znajomego seniora (w tej roli Edward Sosna), który potrzebuje pomocy. I przy okazji zacznie namawiać „ukochaną”, by… dała Michałowi (Mateusz Janicki) kosza.

- Będziesz to ciągnąć do ostatniej chwili? To całe wychodzenie za mąż? Patrzysz na niego jak na brata! Nie ma ognia... Wystawisz chłopaka przed samym ołtarzem?

- Nikogo nie będę wystawiać!

- To się będziesz głupio rozwodzić…

A doktor Sikorka cały czas będzie się ze swoim adoratorem spierać – nieświadoma, że dzięki temu podoba mu się jeszcze bardziej.

- Przestań się szczerzyć!

- Dziewczyno, ile ty masz barw… Wydawałaś mi się pastelowa, ale teraz widzę, że są brązy, głębokie czernie…

- Manipulant, kłamca i oszust! Cholerny stalker!(…) Myślisz, że ja oczu nie mam?! Wszystko ukartowane, żeby mnie tu wywieźć… w romantyczne okoliczności?!

W finale lekarka skręci za to nogę – pechowo na środku pola. Piotr będzie gotów wziąć dziewczynę na ręce, ale Hania odmówi i to ostro.

- Nie dotykaj mnie! (…) Nie mów do mnie! Biorę ślub za trzy dni i mam skręconą kostkę!

- Korona ci z głowy spadnie, jak cię przeniosę, księżniczko? Co z ciebie za lekarz, jak nie możesz znieść ludzkiego dotyku!

- Twojego, nie ludzkiego!

- Pytanie, dlaczego…

A chwilę później… Korban chwyci lekarkę w ramiona i zacznie namiętnie całować!

- Cholera, dziewczyno…

Czy po tym pocałunku szczęście Hani i Michała pryśnie niczym... bańka mydlana? Emisja odcinka numer 819 już 20 października o godz. 20:55, tylko na antenie TVP2 - zobacz koniecznie!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE