Na dobre i na złe 752 i 753 streszczenia: Wiki wyjeżdża z Polski. Co dalej z Jędrkiem?

2019-10-09 10:21
Na dobre i na złe 752 i 753 streszczenia
Autor: Artrama Na dobre i na złe 752 i 753 streszczenia

Na dobre i na złe 752 i 753 - co wydarzy się w nowych odcinkach medycznego serialu TVP? W premierowych epizodach widzowie pożegnają się z Wiktorią, która postanowiła opuścić Leśną Górę i wyjechać do Hiszpanii. Co stanie się z Jędrkiem, którego Consalida chciała adoptować? Sprawdźcie, co was czeka w Na dobre i na złe - streszczenia odcinków 752 i 753 przed wami.

Na dobre i na złe odcinki 752 i 753 to przede wszystkim wyjazd Wiktorii do Hiszpanii. Lekarka postanowiła ułożyć sobie życie poza Leśną Górą. Emisja premierowych epizodów zaplanowana jest na środę 9.10 i 16.10 tradycyjnie w TVP 2 o godzinie 20:55. Serial można śledzić także w internecie na stronie vod.tvp.pl. Sprawdźcie, co wydarzy się w nowych odcinkach Na dobre i na złe!

Na dobre i na złe 752 streszczenie

Anna Wilson wraca powoli do zdrowia, podczas gdy jej dziećmi zajmuje się - na prośbę Wiktorii - Falkowicz. Sama Wiki jedzie z Blanką do Hiszpanii, by sprzedać dom, który odziedziczyła niedawno w Andaluzji, a na miejscu spotyka "wróżkę" z Polski (Kwiatkowską) oraz Jose. Hanię odnajduje w hotelu rezydentów Antoni. Okazuje się, że lekarz wykradł Linę z ośrodka dla uchodźców i przywiózł na nowo do szpitala. A gdy doktor Sikorka – wspierana przez Michała oraz Konicę – walczy o zdrowie dziewczyny, w Leśnej Górze zjawiają się funkcjonariusze Straży Granicznej.

Na dobre i na złe 753 streszczenie

Jędrek żegna się z Wiktorią i leci z matką do Londynu. Z lotniska doktor Consalida przyjeżdża na swój ostatni dyżur w Leśnej Górze. Tymczasem w szpitalu, pod opieką Barbary i doktora Grabskiego, staż rozpoczyna Kazia. Pierwszym pacjentem młodej lekarki zostaje Aleks, jeden ze strażników pilnujących chorej Liny. Na SOR trafia też Aniela, która rozbiła auto, uciekając przed policją. Badania wykazują, że ranna ma poważne złamania i jest w ciąży. Gdy Aniela przechodzi operację, w Leśnej Górze zjawiają się Bończykowie, rodzice jej zmarłego chłopaka.

NAJNOWSZE