Na dobre i na złe 713: Falkowicz oszalał po stracie brata.

2018-09-18 17:35
Na dobre i na złe odc. 712. Falkowicz (Michał Żebrowski)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 712. Falkowicz (Michał Żebrowski)

Profesor Bart będzie miał kontakt z Anitą Iwanowicz, Wiktoria wróci po urlopie do pracy, a Falkowicz oszaleje po utracie brata. Jak potoczą się losy bohaterów w Leśnej Górze? Sprawdziliśmy to dla Was.

713 odcinek serialu Na dobre i na złe przyniesie wiele nowy wątków, o które nawet nie podejrzewalibyśmy scenarzystów. Po śmierci Adama, Falkowicz zmieni się nie do poznania. Wyrzuty sumienia nie dadzą mu spokoju. Co wydarzy się w życiu bohatera serialu? Czytajcie koniecznie dalej.

Filip Wolszczak - syn znanej aktorki wygląda jak gwiazdor 50 twarzy Greya!

Na dobre i na złe - odcinek 713: Falkowicz oszaleje po utracie brata.

Falkowicz po stracie brata ma wyrzuty sumienia. Zadba dzięki temu o Józia i Matyldę, tak jakby byli jego dziećmi. Andrzej stanie się nadopiekuńczy i gdy tylko Matylda dostanie czkawki, wyśle ją na szereg badań podejrzewająć... chorobę układu pokarmowego. Czy Falkowicza opuszczą wyrzuty sumienia?

Na dobre i na złe - odcinek 713: co u pozostałych bohaterów Leśnej Góry?

Do doktor Anity Iwanowicz zapisuje się profesor Bart. Wiktoria wraca z urlopu. Do szpitala przyjeżdża pacjent, którego miał operować Adam, Marek Feliński. Mężczyzna obawia się zabiegu.

Na dobre i na złe - odcinek 713: gdzie i kiedy oglądać w TV i internecie?

Serial Na dobre i na złe odcinek 713 możecie obejrzeć 26 września 2018 roku o godzinie 20:55 lub w przedpremierowo w serwisie VOD TVP.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE