Na chwilę, na zawsze - Domagała i Byczkowska w płomiennym romansie! Kiedy premiera filmu?

2022-07-01 17:00 Leon Pietrzak
Na chwilę, na zawsze
Autor: Materiały prasowe

On pracuje z trudną młodzieżą, ona trochę narozrabiała. Na początku pałają do siebie niechęcią, ale łączy ich miłość - do muzyki. Czy może być między nimi coś jeszcze? Przekonamy się już niedługo! Sprawdźcie wszystkie najważniejsze szczegóły na temat nachodzącego filmu "Na chwilę, na zawsze".

Przebojowa idolka nastolatków oraz popularny niegdyś piosenkarz z mroczną tajemnicą. Ich spotkanie zmieni wszystko, a miłość poruszy do łez! Zdobywca Fryderyka, Paweł Domagała, w podwójnej roli – aktora i scenarzysty – w pełnym emocji i muzyki romansie „Na chwilę, na zawsze”. U jego boku debiutująca na dużym ekranie Martyna Byczkowska, znana z brawurowej roli w serialu Netflix „W głębi lasu”. Paweł Domagała wciela się w byłego rockmana, który po skończonej karierze pomaga młodym ludziom na zakręcie życia. Co stanie się, gdy los zwiąże go z przebojową wokalistką, znaną z wielkiego talentu, ale też buntowniczego stylu życia? Czy dwie, tak bardzo różne osoby, może połączyć coś więcej niż muzyka? Odpowiedź na te pytania przynosi nowy film Piotra Trzaskalskiego, reżysera cenionych obrazów „Mój rower”, „Edi” oraz serialu „Stulecie winnych”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Powstanie film o Magdzie Gessler! Kto wcieli się w postać słynnej restauratorki?

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

Na chwilę, na zawsze - o czym jest film?

Pola (Martyna Byczkowska) jest u szczytu popularności – w wieku zaledwie 22 lat wypełnia sale na swoich koncertach i odnosi ogromne sukcesy w branży muzycznej. Pewnego dnia, po jednym ze swoich występów, dziewczyna pod wpływem alkoholu doprowadza do wypadku samochodowego. Aby wyciszyć sprawę, ojciec (Ireneusz Czop), a zarazem menadżer gwiazdy umieszcza ją w ośrodku terapii i leczenia uzależnień, gdzie piosenkarka zostaje zmuszona do pracy społecznej. Wkrótce poznaje tam Borysa (Paweł Domagała) – charyzmatycznego instruktora, słynącego z niekonwencjonalnych metod pracy. On również był kiedyś popularnym muzykiem, ale wpadł w pułapki wczesnej sławy. Mimo początkowej nieufności, para zbliża się do siebie dzięki wspólnej muzycznej pasji. Niestety na drodze rodzącego się uczucia stają skrywane tajemnice z przeszłości Borysa i wisząca na włosku kariera Poli.

Na chwilę, na zawsze - kiedy premiera w kinach?

Paweł Domagała wypowiedział się na temat nowego filmu, mówiąc, że "W tej produkcji największą rolę odgrywają uczucia. Ten tytuł jest pełen muzyki i wzruszających scen, ale przede wszystkim niesie ważne dla mnie osobiście przesłanie - nigdy nie jest za późno na odkupienie win". Czy ekranowa historia faktycznie odda to, co powiedział aktor? Przekonamy się już 15 lipca 2022, bo właśnie wtedy film zadebiutuje na wielkim ekranie. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun. 

Sonda
Gdzie najczęściej oglądasz filmy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE