My Way - kiedy oglądać program Edyty Górniak w TVN? Dni i godziny emisji

2019-10-17 11:14 aw
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Edyta Górniak będzie gwiazdą kolejnego reality show. Tym razem jednak wokalistka wystąpi w zupełnie nowej dla siebie roli. W My Way zadaniem Górniak będzie zdanie prawa jazdy, a następnie - zostanie wyczynowym kierowcą. W wykonaniu tego planu będą oczywiście pomagać jej eksperci. Jakim kierowcą okaże się Edyta Górniak i czy rzeczywiście uda jej się spełnić założony cel?

My Way - kiedy oglądać program Edyty Górniak w TVN? Dni i godziny emisji. My Way to debiut w jesiennej ramówce stacji, a Edyta kolejny raz stanie się gwiazdą reality show. W każdym odcinku programu widzowie będą mogli śledzić, jak radzi sobie za kółkiem i czy rzeczywiście jest materiałem na świetnego kierowcę.

My Way - kiedy oglądać program Edyty Górniak w TVN? Dni i godziny emisji

Pierwszy odcinek My Way zostanie wyemitowany w środę 30 października o godzinie 21:30. Kolejne będą emitowane co tydzień o tej samej porze. Program z Edytą Górniak ma łącznie składać się z 8 odcinków. TVN będzie także emitował powtórki My Way - w niedziele o godzinie 18:30 oraz w poniedziałki o godzinie 6:20.

W programie mamy także zobaczyć bardziej prywatną stronę Edyty Górniak. Oko kamery ma towarzyszyć gwieździe nie tylko podczas nauki jazdy, ale także w domu czy podczas pracy w studiu nagraniowym.

NAJNOWSZE