My Way - nowy program Edyty Górniak. O czym będzie reality-show TVN?

2019-08-23 13:43
My Way - nowy program Edyty Górniak. O czym będzie reality-show TVN?
Autor: WBF Agencja Fotograficzna

Edyta Górniak pojawi się w nowym reality-show telewizji TVN. Widzowie będą śledzić losy divy polskiej piosenki, w niecodziennej sytuacji. Kiedy zobaczymy nowy program z Edytą Górniak? O czym będzie reality-show TVN?

My Way - nowy program Edyty Górniak. O czym będzie reality-show TVN? Zdjęcia do programu z Edytą Górniak w roli głównej rozpoczną się na początku września 2019 roku. W trakcie reality-show My Way widzowie będą śledzić losy divy polskiej piosenki w niecodziennej sytuacji. W trakcie programu będziemy mogli poznać również mocne i słabe strony artystki. Gdzie i kiedy oglądać nowe reality-show My Way z Edytą Górniak? Czy program będzie dostępny online? Wszystkie szczegóły w artykule poniżej!

My Way - o co chodzi w programie?

Nowy program My Way, który będziemy mogli oglądać na antenie TVN będzie polegał na tym, że przez cały czas trwania reality-show Edyta Górniak będzie uczyła się jeździć samochodem. Artystka będzie musiała przejść specjalne zadania: drogowe gry miejskie, wizyta w myjni, jazda w trudnych warunkach pogodowych. W trakcie programu Górniak będzie wspierana przez profesjonalnych trenerów nauki jazdy. W finałowym odcinku celebrytka będzie musiała zdać państwowy egzamin na prawo jazdy.

My Way - kiedy oglądać program?

Program My Way będziecie mogli oglądać w miejscu programu Starsza pani musi fiknąć. Premierowy odcinek reality-show z Edytą Górniak w roli głównej zostanie wyemitowany w 30 października 2019 roku i będzie ukazywał się co środę o 21:30 na antenie TVN. My Way będzie dostępny również w internecie. Platforma player.pl udostępni odcinek po emisji w telewizji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE