Mumia - Trylogia na DVD i Blu-ray

2011-11-07 18:33
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Polecamy!

W skład pakietu wchodzą: "Mumia", "Mumia Powraca", "Mumia-Grobowiec Cesarza Smoka".

Mumia

"Mumia", w której główne role grają Brendan Fraser i Rachel Weisz, to wypełniona efektami specjalnymi opowieść o przygodach młodej pani archeolog, która wraz z wraz z bratem i pewnym przystojnym awanturnikiem wyruszają odkrywać tajemnice starożytnego Egiptu. Bohaterowie dość niefrasobliwie ożywiają pogrzebanego przed wiekami kapłana Imhotepa, który przygotowuje się do straszliwego rytuału wskrzeszenia swojej dawnej kochanki.

Mumia powraca

W filmie "Mumia powraca" znani z oryginału bohaterowie znowu zmuszeni zostaną do walki ze wskrzeszoną mumią Imhotepa oraz jeszcze mroczniejszą potęgą zrodzoną podczas magicznych rytuałów starożytnego Egiptu.

Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka

Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka to pełna akcji i przygód, zrealizowana z epickim rozmachem opowieść, która zabierze Cię w podróż w czasie: od starożytnych Chin do tonącego w blasku neonów Szanghaju i w mroźne szczyty Himalajów. Brendan Fraser powraca jako nieustraszony badacz i pogromca mumii Rick O'Connell, któremu w tej wyprawie towarzyszy syn Alex (Luke Ford), żona Evelyn (Maria Bello) i jej brat Jonathan (John Hannah). O'Connelowie muszą zmierzyć się z najgroźniejszym przeciwnikiem, z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia, z przywróconym do życia po trwającej 2000 lat klątwie Cesarzem (Jet Li) i jego 10-tysięczną armią wojowników żądnych krwi i panowania nad światem. Zobacz czy tym razem O'Connelowie będą w stanie powstrzymać zło!


Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE