Msza święta

i

Autor: Pixabay

Transmisje

Msza święta ONLINE i TV 7.04.2024 na żywo w TVP1, Polsat, Trwam

2024-04-06 18:30

Msza święta na żywo w telewizji i internecie to doskonała alternatywa dla wszystkich osób, które nie mogą wziąć udziału w niedzielnym nabożeństwie. Jeśli szukacie informacji na temat tego, gdzie można obejrzeć mszę świętą, to dobrze trafiliście. Podpowiadamy, o której godzinie należy włączyć telewizor.

Msza święta online i w TV na żywo to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich katolików, którzy nie mogą udać się do kościoła w niedzielę, 7 kwietnia 2024. Obecność w odbywających się co niedzielę mszach świętych ma ogromne znaczenie dla osób wierzących. Dzięki dostępowi do internetu bądź telewizji katolicy mogą uczestniczyć w nabożeństwie, nie wychodząc z domu ani na moment. Co ważne, msze święte są transmitowane na żywo w całości. W związku z tym wierni nie muszą się martwić, że cokolwiek im umknie. Sprawdźcie, gdzie i o której nadawane są msze święte zarówno w telewizji, jak i w internecie.

Joker 2 - oficjalny plakat filmu z Lady Gagą i Joaquinem Phoenixem. Jest data premiery zwiastuna

Filmy biograficzne o muzykach. Te produkcje warto obejrzeć!

Msza święta 7.04.2024 - na żywo w TV

W niedzielę 7 kwietnia 2024 harmonogram mszy świętych w telewizji wygląda następująco:

6:00 Transmisja Mszy Świętej z Jasnej Góry - TV Republika7:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze - TVP19:00 Msza Święta ze Świątyni Opatrzności Bożej - Polsat News9:30 Msza święta z Jasnej Góry. Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej - TV Trwam10:00 Transmisja Mszy Świętej z Bazyliki Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach - TVP1 i TVP Polonia

Msza święta 7.04.2024 - transmisja na żywo ONLINE

Transmisję z mszy świętej można też oglądać w internecie, między innymi za pośrednictwem strony WP Pilot. Niektóre parafie prowadzą live'y również na YouTubie oraz w mediach społecznościowych, np. na Facebooku.