Msza święta ONLINE i TV 5.04.2020 - TRANSMISJA NA ŻYWO. Gdzie i o której oglądać?

2020-04-04 23:22
Msza święta ONLINE i TV
Autor: freeimages Msza święta ONLINE i TV

Mszę świętą, w niedzielę, 5 kwietnia wierni po raz kolejny będą musieli obejrzeć w telewizji albo internecie. Pandemia koronawirusa w Polsce przybiera na sile, a władze wprowadzają nowe obostrzenia. Dla bezpieczeństwa nas wszystkich zostańmy w domu i obejrzyjmy nabożeństwo online lub w TV.

Msza święta 5.04.2020 ONLINE i TV - gdzie obejrzeć na żywo? Ze względu na pandemię panującą na świecie władze w Polsce zaostrzyły zasady poruszania się w miejscach publicznych. Dotyczy to także obrzędów religijnych takich jak śluby, pogrzeby czy msze święte. W nabożeństwie może uczestniczyć maksymalnie 5 osób, nie wliczając kapłanów i ministrantów. Wierni, którzy chcą uczestniczyć w mszy mogą to zrobić w prosty sposób śledząc nabożeństwo liturgiczne transmitowane w telewizji bądź internecie. Gdzie obejrzeć mszę świętą w niedzielę?

Msza święta w telewizji

Wierni będą mogli obejrzeć niedzielną mszę świętą za pośrednictwem telewizji. Będą one transmitowane:

  • 7:00 TVP1
  • 9:00 Polsat News
  • 9:30 TV TRWAM
  • 10:30 Polsat Rodzina
  • 10:55 TVP1
  • 13:00 TVP Polonia

Msza święta online

Msze święte w internecie będziemy mogli obejrzeć za pośrednictwem serwisu WP Pilot na wyżej wymienionych kanałach oraz na stronach tvn24.pl i Onet Religia - godzina 11:00 (link zostanie udostępniony na stronie głównej Onetu).

Dwie godziny zakupów tylko dla seniorów, a przed sklepami długie kolejki

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE