Msza święta ONLINE i TV 3.05.2021 na żywo w TVP1, Polsat, Trwam

2021-05-03 9:44 AW
Msza święta
Autor: Pixabay

Pandemia koronawirusa spowodowała, że wielu wiernych nie może uczestniczyć fizycznie w obrządkach kościelnych, nabożeństwach czy mszach świętych. Z obawy o swoje zdrowie lub ze względu na panujące obostrzenia, jakimi są m.in. ograniczenia w liczbie osób, które jednocześnie mogą znajdować się w świątyni, wiele osób decyduje się pozostać w domach. Właśnie z myślą o takich osobach w telewizji i online można znaleźć wiele transmisji z mszy świętych, w których można uczestniczyć przed ekranem telewizora lub komputera.

Msza święta ONLINE i TV 3.05.2021 na żywo w TVP1, Polsat, Trwam. Gdzie można znaleźć transmisję z mszy świętej w telewizji i internecie? Poniżej zamieszczamy harmonogram nabożeństw. 3 maja obchodzimy bowiem nie tylko Święto Konstytucji, ale również ważne święto kościelne - Święto Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski.

Msza święta ONLINE i TV 3.05.2021 na żywo w TVP1, Polsat, Trwam

  • o godzinie 7:00 w TVP1 transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
  • o godzinie 10:30 w TVP1 uroczysta msza św. w archikatedrze pw. św. Jana Chrzciciela
  • o godzinie 11:00 w TV Trwam Msza Święta w uroczystość NMP Królowej Polski z Jasnej Góry

Msza święta online

Msze święte online można oglądać za pośrednictwem telewizji internetowej WP Pilot. Wymaga to posiadania konta na platformie. Oprócz tego nabożeństwa dostępne są także na YouTubie.

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21
NAJNOWSZE