Msza święta ONLINE i TV 22.11.2020 na żywo. Transmisja w TVP1, Polsat, Trwam

2020-11-21 10:00 kg
Msza święta ONLINE i TV
Autor: freeimages Msza święta ONLINE i TV

Msza święta ONLINE i TV to świetna alternatywa dla wszystkich osób, które nie mogą uczestniczyć w mszy świętej w kościele, Gdzie obejrzeć mszę świętą w niedzielę, 22 listopada 2020? Harmonogram transmisji telewizyjnej w TVP1, Polsat News i Trwam oraz stream internetowy znajdziecie poniżej.

Msza na żywo 22.11.2020 będzie transmitowana w telewizji i online. Na jakich kanałach i o której godzinie obejrzymy mszę w niedzielę, 22 listopada? Gdzie szukać streamu internetowego? Pandemia koronawirusa przyczyniła się do wprowadzenia wielu obostrzeń. Dotyczą one także uczestnictwa w mszach świętych. W kościołach bezwzględnie obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa, z wyłączeniem osób odprawiających mszę. Wierni powinni zachowywać bezpieczny dystans. Przed wejściem do świątyni powinno się zdezynfekować ręce. Obowiązują także limity osób w kościołach. Na jedną osobę musi przypadać co najmniej 15 metrów kwadratowych.

Poniżej przedstawiamy plan transmisji na żywo z mszy świętej dla wszystkich, którzy postanowią tego dnia zostać w domu i oglądać niedzielne nabożeństwo w telewizji lub internecie.

Msza święta transmisja na żywo

Poniżej przedstawiamy plan transmisji na żywo z mszy świętej dla wszystkich, którzy postanowią zostać w domu i oglądać nabożeństwo w telewizji i internecie.

Msza święta w TV: TVP1, Polsat, Trwam

Wierni będą mogli obejrzeć niedzielną mszę świętą za pośrednictwem telewizji, która będzie transmitowana następująco:

  • 7:00 TVP1 - Msza św. z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach
  • 9:00 Polsat News - Msza św. ze Świątyni Opatrzności Bo­żej w Warszawie
  • 9:30 TV TRWAM - Msza św. z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
  • 11:00 TVP1 - Msza św. z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
  • 12:00 TVP1 - Anioł Pański
  • 12:00 TV TRWAM - Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem
  • 13:00 TVP Polonia - Transmisja mszy świętej z kościoła pw. św. Józefa w Przemyślu

Msza święta online

Msze święte transmitowane w TVP1 i Trwam można oglądać za darmo w internecie na stronie WP Pilot - po wcześniejszym zarejestrowaniu się. Dodatkowo msze święte na żywo emitowane są również za darmo w serwisach takich jak: IPLA, YouTube i Facebook.

NAJNOWSZE