Mścicielka - sezon 2 powstanie? Austriacki serial wielkim hitem w Polsce!

2023-01-23 14:50 Leon Pietrzak
Mścicielka
Autor: Materiały prasowe Netflix

Z początkiem stycznia 2023 w serwisie Netfliksa zadebiutował austriacki serial, który momentalnie skradł serca polskich widzów. Czy popularna produkcja doczeka się jeszcze nowych odcinków i kolejnej odsłony? Postanowiliśmy to sprawdzić!

Mścicielka to polski tytuł nowego serialu, który za granicą kojarzony jest jako "Totenfrau" lub "Woman of the Dead". Produkcja dołączyła do długiej listy kryminałów, które możemy znaleźć w bibliotece Netfliksa. To opowieść o nieustającej walce dobra ze złem, która toczy się w każdym z nas. Historia "Mścicielki" pokazuje, jak daleko może posunąć się targana silnymi emocjami kobieta, by pomścić śmierć swojego męża. Austriacki tytuł trafił w Polsce nawet do TOP10 najchętniej oglądanych produkcji. Czy na fali popularności twórcy zdecydują się na druga odsłonę? A może drugi sezon jest już w przygotowaniu? Sprawdzamy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sztabki złota, wielki napad i rabusie z bronią w ręku. Nadchodzi kolejny serial dla fanów "Domu z papieru"!

Staję się lepszym człowiekiem! [Tydzień zmiany nawyków Kasi Węsierskiej] | ESKA XD - Fit vlog #64

Mścicielka - sezon 2 powstanie?

Mścicielka jest serialem opartym na powieści Bernharda Aichnera o tym samym tytule. Co ciekawe, o bohaterce tej historii powstały jeszcze dwie książki - Dom śmierci (Totenhaus) i Furia (Totenrausch). Twórcy hitu Netfliksa mają więc sporo materiału, by nakręcić kolejne adaptacje, a sam autor nawet wyraził na to zgodę! Streamingowy gigant nie potwierdził jeszcze zamówienia na nowe odcinki, ale patrząc na to, jak chętnie widzowie sięgają po ten tytuł, nie jest wykluczone, że doczekamy się kontynuacji.

Sonda
"Mścicielka". Drugi sezon powinien powstać?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE