MŚ Lekkoatletyka 2022 - transmisja w TV i ONLINE. Gdzie oglądać Mistrzostwa Świata w lekkoatletyce?

2022-07-16 9:15 Leon Pietrzak
Lekkoatletyka 2022
Autor: Aleksandra Szmigiel/REPORTER

Gdzie oglądać Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2022? Jedno z najważniejszych sportowych wydarzeń rozpocznie się w piątek 15 lipca i potrwa do niedzieli 24 lipca. W biało-czerwonych barwach wystąpi 45 sportowców, którzy spróbują wywalczyć jak najwięcej medali w swoich dyscyplinach. Wydarzenia będą transmitowane w telewizji i online. Zmagań lekkoatletów nie można przegapić! Sprawdźcie, gdzie oglądać zawody.

Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2022 - transmisja w TV i online. Gdzie oglądać zmagania Polaków? Fani już nie mogą się doczekać, by zobaczyć zmagania swoich ulubionych lekkoatletów na arenie międzynarodowej. Według dyrektora sportowego PZLA, Krzysztofa Kęckiego, na tegorocznych zawodach wystawimy jeden z najmocniejszych składów od lat. Wydarzenie odbędzie się w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej w stanie Oregon - w miastach Eugene i Portland na zachodnim wybrzeżu. Do USA poleci łącznie 45. sportowców z Polski. Wśród gwiazd pojawi się m.in. Wojciech Nowicki - mistrz olimpijski z Tokio, a także Paweł Fajdek, Ewa Swoboda, Małgorzata Hołub-Kowalik i Pia Skrzyszowska. Kto w tym roku okaże się najlepszy w swojej dyscyplinie? Jak poradzą sobie biało-czerwoni? Dowiemy się już niebawem!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: MŚ Lekkoatletyka 2022 - Polacy. To oni powalczą o medale w Eugene i Portland

Sofia Ennaoui: - To już tradycja, że trener zostawia mi miejsce w walizce na moje zakupy. Ale najpierw mocne bieganie

MŚ Lekkoatletyka 2022 - gdzie i kiedy oglądać mistrzostwa?

Mistrzostwa Świata będzie można śledzić w telewizji i internecie całkowicie za darmo. Zawody będą transmitowane na antenach Telewizji Polsat w terminie 15-24 lipca 2022 r. Zmagania Polaków oraz powtórki z wydarzenia pojawią się do obejrzenia również na stronie SPORT.TVP.PL. Ze względu na miejsce organizacji mistrzostw (Stany Zjednoczone), poranne sesje będą odbywać się wieczorem czasu polskiego, a finały w nocy.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE