Motyw - kiedy w TV, a kiedy w Player nowy serial TVN?

2020-02-13 15:41
Małgorzata Kożuchowska
Autor: WBF

Thrillery i kryminały to produkcje, które przyciągają przed ekrany dziesiątki polskich widzów. TVN bardzo dobrze zdaje sobie z tego sprawę, dlatego do ramówki stacji bardzo często dołączają nowe seriale, których fabuła skupia się wokół pewnej tajemnicy. Chyłka, Pułapka, Pod powierzchnią czy nawet Diagnoza to tylko niektóre z tytułów, które w ostatnich latach stały się hitami TVN. Czy nowa produkcja, Motyw, również będzie tak popularna?

Motyw - kiedy w TV, a kiedy w Player nowy serial TVN? Motyw to historia o miłosnym trójkącie, pozorach i kłamstwie, w które uwikłani są główni bohaterowie – Luiza, Czarna oraz Maks. Fabułę otwiera zbrodnia, a tłem całej sprawy są tajemnice sprzed lat. Kiedy w Gdańskiej restauracji padają strzały, Luiza Porębska (Małgorzata Kożuchowska) oraz jej mąż Maks (Andrzej Konopka) zostają ranni. Podejrzenia niezwłocznie spadają na ich pracownicę Annę Czarnecką (Agnieszka Grochowska), która próbowała uciec z kraju. Aresztowana „Czarna” nie przyznaje się do winy. Sugeruje jednak, że za zdarzenie odpowiedzialna jest jej szefowa…

Motyw - kiedy w TV, a kiedy w Player nowy serial TVN?

Serial trafił na Player.pl 12 grudnia 2019 roku. Motyw w TVN będziemy mogli oglądać we wtorki, o godzinie 21.30, począwszy od 3 marca 2020 roku.

Motyw - obsada serialu

W rolach głównych zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską, Agnieszkę Grochowską i Michała Czarneckiego. Oprócz nich na ekranie pojawią się także m.in.:

  • Andrzej Konopka,
  • Magdalena Walach,
  • Olga Bołądź,
  • Adam Ferency.

Nadzór kreatywny nad produkcją sprawuje Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz scenarzystka, m.in. Drugiej Szansy, Pod Powierzchnią czy Diagnozy.

NAJNOWSZE