Moon Knight od Marvela najpopularniejszym serialem 2022 roku! O czym opowiada i gdzie go obejrzeć?

2022-05-20 20:59 Natalia Nowecka
Moon Knight
Autor: materiały prasowe Marvel Studios/ Disney + Moon Knight: o czym jest serial Marvela i gdzie go obejrzeć?

Moon Knight to nowy serial od Marvel Studios, który zadebiutował na platformie Disney + pod koniec marca tego roku. Wyniki oglądalności okazały się niezwykle wysokie i historia Marca Spectera cieszy się dużą popularnością. O czym opowiada "Moon Knight" i gdzie można go obejrzeć? Wyjaśniamy.

"Moon Knight" to kolejna, po między innymi "Lokim" i "WandaVision", serialowa propozycja od Marvela. Produkcja z Oscarem Isaakiem w roli głównej okazała się dużym sukcesem - zgodnie z danymi opublikowanymi przez serwis Parrot Analytics, "Moon Knight" zaliczył najlepsze otwarcie w 2022 roku. Wyniki oglądalności premierowego odcinka przebiły inne debiuty na platformach streamingowych, deklasując dwa hity od HBO Max - "Peacemakera" i "Nasza bandera znaczy śmierć". 

Moon Knight: o czym jest serial Marvela?

"Moon Knight" znacząco różni się od tego, co dotąd zaserwował na Marvel. Jest to psychologiczna opowieść, związana z egipską mitologią, przybliżająca nam losy niejakiego Stevena Granta oraz tajemniczego Marca Spectora. Więcej szczegółów zdradzać nie będę, by nie psuć wam przyjemności z seansu, a zapewniam - serial wart jest obejrzenia! 

Moon Knight: gdzie obejrzeć serial?

Niestety "Moon Knight" dostępny jest obecnie wyłącznie za pośrednictwem platformy Disney +, która jeszcze nie zadebiutowała w Polsce. Nie rozpaczajcie jednak, bo ten stan rzeczy wkrótce ulegnie zmianie. Disney + pojawi się w naszym kraju już 14 czerwca 2022 roku. 

ZOBACZ TAKŻE: Daredevil powróci w nowej odsłonie?! Nowe przecieki zachwyciły fanów Marvela

Sonda
Lubisz seriale o superbohaterach?

Jak dobrze znasz filmy Marvela? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię siostra Natashy Romanoff?
Czarna Wdowa film
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE