Moda na sukces? Zapomnij! To są najdłuższe seriale w telewizji

2021-12-01 16:52 Leon Pietrzak
Moda na sukces
Autor: CBS/Courtesy Everett Collection/Everett Collection/East News

W Polsce, jak ktoś rzuci hasło "długi serial" to pierwszą produkcją, która przychodzi do głowy jest "Moda na sukces". Bez wątpienia, to idealny kandydat do dzisiejszego zestawienia. Może trudno w to uwierzyć, ale są na świecie jeszcze dłuższe! Lider w tym rankingu zbliżył się do prawie 20 tysięcy odcinków. Kto stanął obok niego na podium?

Moda na sukces? Zapomnij! To są najdłuższe seriale w telewizji. Dziś twórcy filmowi nierzadko decydują się na zamknięcie historii tylko w jednym sezonie. Chociaż na przestrzeni lat pojawiło się wiele znakomitych seriali, nawet w telewizji, które miały po 6, 7, 8, a nawet i więcej sezonów. Na niektórych operach mydlanych te liczby nie robią wielkiego wrażenia. Słynna "Moda na sukces" doczekała się 8653 odcinków (w Polsce 7966), a dalej nie jest liderem na podium oglądalności. Śmiało można powiedzieć, że nawet stoi gdzieś za nim. Prawdziwy król liczy ponad 18 tysięcy epizodów. To tak, jakby obejrzeć 87 razy "Jak poznałem waszą matkę". Kto się znalazł w tym zestawieniu? Przedstawiamy w galerii poniżej.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE