Miss World 2019 - gdzie oglądać? Transmisja online i TV

2019-12-13 14:33 kw
Miss World
Autor: materiał prasowy

Milena Sadowska, Miss Polonia 2018 weźmie udział w finale najbardziej prestiżowego i najstarszego konkursu piękności na świecie - Miss World 2019! Gala finałowa wydarzenia odbędzie się już 14 grudnia w Londynie. W wyborach weźmie udział ponad 120 kandydatek z całego globu! Gdzie oglądać transmisję z gali Miss World 2019? Tego dowiecie się już teraz na EskaCINEMA.pl

Miss World 2019 - gdzie oglądać? Transmisja online i TV. Podczas konkursu Miss World 2019 Polskę reprezentować będzie Milena Sadowska. Zaprezentuje się w sukniach projektu duetu Paprocki & Brzozowski. Projektanci przygotowali kilka sukni wieczorowych i koktajlowych specjalnie na to wydarzenie i z myślą o Miss Polonia. Od blisko trzech tygodni Milena przebywa w Londynie na zgrupowaniu konkursu Miss World. Reprezentantka Polski wzięła już udział w charytatywnym balu, rozmowach z jurorami, nagraniach telewizyjnych, pokazach mody czy konkurencjach Miss Sport i Miss Talent. Finałowe rozstrzygnięcia i wyniki poznamy w sobotę podczas gali, która rozpocznie się o godzinie 15.00 czasu polskiego. 

Miss World 2019 - gdzie oglądać?

Wybory Miss World to wyjątkowa okazja, aby w jednym miejscu zobaczyć najpiękniejsze kobiety z całego świata. Gala odbędzie się już 14 grudnia w Londynie i wystartuje o godzinie 15:00 czasu polskiego. Transmisja na żywo będzie dostępna w internecie na oficjalnej stronie wydarzenia.

NAJNOWSZE